Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо треба пам’ятати про кунілінгус

Що треба пам’ятати про кунілінгус

Як дати зрозуміти, які прийоми твого коханого тобі до душі, а які – не дуже? Скільки часу тобі потрібно на те, щоб отримати задоволення від кунілінгуса, а на що не варто звертати уваги?

1. Це нормально – попросити партнера попестити тебе язиком, а не чекати, коли він сам здогадається проявити ініціативу.

2. І, звичайно ж, це абсолютно нормально – направити чоловіка, якщо його навички залишають бажати кращого.

3. Ти не зобов’язана просто лежати і боятися поворухнутися. Ти ж не на операції. Якщо тобі хочеться рухатися назустріч чоловікові, притискатися щільніше до його обличчя, щоб посилити відчуття – зроби це. Він зрозуміє по твоїм рухам, що тобі подобається, а що – ні.

4. Навіть якщо попередня дівчина вважала його королем куннілінгуса, це не означає, що з тобою у нього відразу все вийде. Адже всім нам потрібні різні речі. Може, їй подобалося, як він виписує язиком на її кліторі алфавіт. Це не означає, що це обов’язково має подобатися тобі.

5. Скільки часу потрібно жінці на те, щоб отримати задоволення від орального сексу? Стільки, скільки вона захоче. Якщо хлопець незадоволений тим, що тобі потрібно занадто багато часу на те, щоб щось відчути – нехай нарікає на свою майстерність. Якби він був в цій справі вправнішим, все вийшло б швидше. До того ж куди він поспішає?

1389692333_64b8126331db567dc06b6990935467506. Постарайся і сама не думати про те, скільки часу займає процес. Річ ясна: чим сильніше відволікаєшся на такі роздуми, тим важче досягти оргазму. Розслабся і уяви, що лежиш на сонячному пляжі, нікуди не поспішаєш і тільки насолоджуєшся плескотом хвиль і дотиком легкого вітерця до твоїй шкірі.

7. Ніколи не знаєш, як прозвучить в ліжку той чи інший звук вираження пристрасті. Може, тебе заводить те, як він намагається постановити, пестячи тебе – адже чоловік для того це і робить, щоб допомогти тобі завестися. А може, тебе смішить ця суміш плямкання, хрюкання і схлипування. Старайся не зациклюватися на цьому: багато в чому наше сприйняття залежить від настрою. Цінуй, як він старається, і такі речі не будуть тебе дратувати.

8. Твоя вагіна виглядає … як вагіна. У всіх там все виглядає по-різному – і однаково прекрасно. Досить комплексувати, розслабся і отримуй задоволення.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено