Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять ознак поганого хлопця

П’ять ознак поганого хлопця

Коли ви зустрічаєтеся з дуже милим хлопцем, то, звичайно ж, починаєте подумки будувати плани на спільне майбутнє. Але чи не зарано? А раптом він належить до категорії поганих хлопців, зв’язків з якими слід побоюватися? Щоб не залишитися з розбитим серцем, радимо вам придивитися до його поведінки.

Якщо описані нижче ознаки співпадуть, то вам варто замислитися, оскільки стосунки з поганим хлопцем з самого початку приречені на провал.

1.Він ні з ким довго не зустрічався

Якщо з розмови з бойфрендом ви дізнаєтеся, що за останні півроку у нього було п’ять дівчат, задумайтеся. Невже всі вони були такими поганими, як він розповідає?!

2.Він щось приховує

Він ховає від вас свій телефон і планшет щоразу, коли ви його просите. Наприклад, щоб зайти в свою пошту, коли ваші гаджети на зарядці. А ще бойфренд ніколи не розмовляє по телефону у вашій присутності, завжди виходить в іншу кімнату. Значить, йому є що приховувати.

3.Він постійно схиляє вас до сексуального контакту

Де б не проходило ваше побачення, але він постійно буде говорити тільки про секс. Наприклад, у кінотеатрі він може приступити до настільки активних дій, що вам буде соромно перед іншими глядачами. Поганий хлопець постійно квапить дівчину в ресторані, неоднозначно натякаючи на секс … Загалом, він завжди і скрізь хоче інтиму. Може, це єдине, що йому від вас треба?!

o-worstairlinepassengers-facebook4.Ваші подруги і сім’я від нього не в захваті

Зазвичай дівчата не хочуть визнавати цього, але найближчі люди висловлюють саме об’єктивну думку про молоду людину. І якщо ваше оточення не в захваті від хлопця, з яким зустрічаєтеся, варто до них прислухатися.

Якщо чоловік не намагається сподобатися родині своєї дівчини, значить, він не налаштований на серйозні стосунки.

5.Він не думає про спільне життя

Якщо він уникає розмов про майбутнє і спільне життя, то цей факт теж повинен вас насторожити. Деякі чоловіки від природи потайні, вони можуть не говорити про теплі почуття, але зате всіляко їх виявляють. У своїх вчинках, наприклад.

Якщо ж ваш партнер не виявляє навіть крихітну унцію любові і поваги, сумнівів немає: перед вами типовий поганий хлопець.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено