Підписуйтесь на оновлення у FB або VK20 типів хлопців, які варті твоєї уваги

20 типів хлопців, які варті твоєї уваги

«Так із кого вибирати? Вибирати  немає з кого!» – нарікають часом розбірливі наречені. Ми знайшли для тебе цілих двадцять типів чоловіків, яким могло б знайтися місце в твоєму житті. Діло за малим: зустріти їх у реальності.

1. Хлопець, який дарує тобі квіти – просто так! Не тому що у тебе був важкий день. Це означає: він думає про тебе, бажає порадувати і докладає зусиль для того, щоб сподобатися тобі.

2. Хлопець, який тримає слово. Він дзвонить, коли обіцяв, і робить те, про що ви домовилися. А якщо щось трапляється і він не може дотриматися обіцянки, на те є вагома причина, і він просить вибачення за зірвані плани.

3. Хлопець, який передзвонює на наступний день після знайомства. Значить, пам’ятав про тебе, а не просто знайшов випадково номер, копаючись у телефоні.

4. Хлопець, який хоче, щоб ти була його єдиною. Кому ж не хочеться відчувати себе винятковою?

5. Хлопець, який знає, чого він хоче, і слідує за своєю мрією.

6. Хлопець, який відповідає на твої повідомлення в розумні терміни. Три дні в епоху Інтернету – це вже вічність.

7. Хлопець, якому не терпиться познайомити тебе з друзями і сім’єю.

znakomyt8. Хлопець, який знаходить час, щоб познайомитися з твоїми друзями.

9. Хлопець, який вміє і планувати, і імпровізувати. Якщо у нього все в житті заздалегідь розписано – це нудно і не завжди може збігтися з твоїм розкладом. А якщо він завжди сподівається тільки на авось – із ним якось страшнувато йти по життю. Добре, коли ці якості поєднуються.

10. Хлопець, який розділяє твої цінності. Важко ужитися з тим, з ким маєш діаметрально протилежні погляди на те, де і як жити, чи заводити дітей і що в житті важливіше – сім’я, кар’єра, хобі або щось ще.

11. Хлопець, який дивиться з тобою твої улюблені передачі і серіали, тому що знає, як сильно вони тебе радують (або принаймні не з’їдає твій мозок з приводу того, як це можна: в десятий раз переглядати одне й теж).

12. Хлопець, який вірний тобі.

13. Хлопець, який готовий йти на компроміс і розуміє, що не все обертається навколо нього і що стосунки стосуються двох.

14. Хлопець, який готовий піти на жертви заради ваших взаємин: наприклад, переїхати слідом за тобою.

15. Хлопець, який відкрито говорить про свої почуття.

16. Хлопець, який не намагається тебе змінити.

17. Хлопець, який вважає тебе найсексуальнішою, навіть коли ти в джинсах і футболці. Тобі не обов’язково для цього нагромаджувати зачіску і робити вечірній макіяж. І навіть коли ти снідаєш в піжамі, він ледь чекає кінця сніданку, щоб поцілувати тебе.

8304_paren_ulybaetsya_devushke18. Той, хто слухає тебе. Він знає твій улюблений сорт морозива і улюблені квіти і навіть пам’ятає історії з твоїх шкільних років, якими ти одного разу поділилася.

19. Він цілується з тобою ніжно і пристрасно, як в кіно, – а хто не захоче відчути себе героїнею романтичного фільму?

20. Хлопець, який цінує тебе і впевнений, що ти – та, кого він шукав все своє життя.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено