Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому він не дзвонить

Чому він не дзвонить

Він дуже сподобався тобі і попросив номер телефону. І ось ти з завмиранням серця чекаєш заповітного дзвінка: а раптом цей хлопець і виявиться тим, кого ти завжди чекала? Але він все не поспішає набрати твій номер … Що трапилося?

1. Страх першого дзвінка

Навіть якщо перша зустріч пройшла чудово, люди все одно бояться дзвонити першими. Він думає: «А що, якщо вона мене не згадає?»; «Що, якщо вона мені відмовить?»; «Що, якщо вона кине трубку, щойно почувши мій голос?».

Найгірший сценарій, який він уявляє: а що якщо вона дала йому неправильний номер телефону? Що якщо він подзвонить і потрапить у кінотеатр або взуттєву майстерню? З його точки зору, простіше не намагатися, ніж обламатися.

2. «Іди ти зі своєю праскою»

Подумавши двічі, він може вирішити, що недостатньо зацікавлений у стосунках – так само, як і ти можеш передумати з ним зустрічатися, гарненько все зваживши. Може, він вирішив, що ти занадто яскрава для нього або хімія між вами недостатньо сильна.

Хоча позитивне підкріплення для того, щоб він подолав цей бар’єр, не завадить: наприклад, якщо ти пообіцяла розділити з ним той спосіб проведення часу, який йому приємний і цікавий, – це потужний стимул. Наприклад, ви домовилися сходити разом в більярдну або покататися на роликах.

Можеш на прощання поцілувати його в щоку – тоді він буде чекати більшого, і це теж стане потужним стимулом. Якщо не готова, можеш просто взяти його за руку (але це, звичайно, не повинно бути дружнім або діловим рукостисканням). Просто затримай його пальці в своїх на кілька секунд.

3. Його наміри – не такі вже й добрі

Іноді чоловік не дзвонить, бо і не збирався. Можливо, він просто хотів отримати твій номер телефону, щоб самоствердитися і довести собі (або друзям), що на нього западають красуні.

Перевірити це на місці легко: можна попросити, щоб він теж дав тобі свій номер (наприклад, попросити одразу передзвонити, щоб у тебе в гаджеті відобразився його номер і ти знала, що це він дзвонить). Якщо він відмовиться – значить, і не збирався продовжувати знайомство.

zhdet4. «А може, я не вчасно?»

Чоловіки розуміють, що час, в який він подзвонить жінці, може мати важливе значення. І постійно запитують себе: чи повинен я зателефонувати завтра або здамся настирним? А якщо чекати занадто довго, можливо, вона вирішить, що я не зацікавлений в ній? В кінцевому рахунку, ця дилема часто змушує чоловіків піти легким шляхом і не дзвонити взагалі.

Але якщо ти по-справжньому зачепила його – йому вистачить пари днів, максимум тижня, щоб зважитися на дзвінок. Якщо він дзвонить тижня через два – підозрюй гірше. Він перевіряв кишені перед пранням і знайшов папірець із твоїм номером. Або посварився зі своєю дівчиною і шукає розради. У будь-якому випадку він хоче сексу і приємно час провести – нічого серйозного. Якби він був дійсно зацікавлений, він подзвонив би раніше.

5. Людина і автовідповідач

Коли ми говоримо про перший дзвінок – ми маємо на увазі розмову з тією, кому він дзвонив, а не з автовідповідачем або сусідкою по квартирі. Більшість вважає за краще не залишати повідомлень, тому що жінка може і не передзвонити.

Якщо ж він ризикнув і все-таки залишив повідомлення – краще передзвонити, бо мовчання він прийме за відмову.

6. Ти дзвониш сама

Іноді жінка не хоче давати свій номер і натомість просить чоловіка дати його телефон – мовляв, я подзвоню тобі сама. Але це неправда, що він подумає про тебе погано, якщо ти виявиш ініціативу: багато чоловіків цінують таку рішучість.

Тут терміни мають те ж саме значення – краще зателефонувати протягом тижня. Не варто питати, чи пам’ятає він тебе: він може збрехати з ввічливості, може не впізнати – тому що не повірив своєму щастю, і це нічого не говорить про те, наскільки він хотів, щоб ти подзвонила. Краще просто сказати щось на кшталт: «Привіт, це Маша, ми познайомилися на весіллі». Після чого передати ініціативу розмови йому: якщо він не радий, діалог швидко згорнеться. Якщо радий – поведе розмову сам.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено