Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВісім дивних ознак перших стосунків

Вісім дивних ознак перших стосунків

Ура! Ти нарешті знайшла того, хто любить тебе і кого любиш ти. Це чарівне відчуття призведе до того, що ти вперше відчуєш деякі дивні, але разом із тим цілком нормальні почуття.

1. Ти відчуваєш, що подорослішала

Окрім закінчення інституту, переїзду на знімну квартиру і справжньої роботи, перші серйозні стосунки можуть змусити тебе відчути себе по-справжньому дорослою. Ти закохуєшся, відчуваєш відповідальність за іншу людину і вперше серйозно замислюєшся про своє майбутнє.

2. Ти турбуєшся, чи сподобається він батькам

Може, ти вже знайомила батьків із одним або двома твоїми хлопцями, але тепер-то все серйозно! Адже це чоловік, якого ти любиш. Можливо, ти будеш більше турбуватися про те, що батьки подумають про тебе, познайомившись із ним.

3. Ти будеш сумувати за своїм ліжком

Серйозні стосунки ніби як зобов’язують вас спати в одному ліжку, і, хоча ви вже робили це раніше, тепер ви постійно будете спати разом. Це неминуче призведе до того, що одного разу ти почнеш нудьгувати за своїм ліжком, в якому могла влаштовуватися як тільки побажаєш.

4. Ти відчуєш, що секс змінився

Згодом ти помітиш різницю, тому що почнеш відчувати себе більш комфортно з партнером. Скільки б не було у тебе партнерів до цього, такого ти ще не відчувала. Тобі належить відкрити, наскільки дивним і незрівнянним може бути секс.

5. Він не одразу почне називати тебе своєю дівчиною

Мати перші стосунки здорово, але це неминуче вимагатиме деякого часу, щоб звикнути і комфортно називати один одного хлопцем і дівчиною. І не тому що соромно, а просто тому що ви не звикли називати так когось.

ne-srazu

6. Ти можеш забути, як виглядають друзі

Після того, як ти зануришся в серйозні стосунки, весь вільний час ти неминуче будеш проводити разом із коханим. Відповідно, на друзів у тебе буде залишатися все менше часу.

7. Ви будете називати один одного дивними прізвиськами

Ці кумедні імена не будуть мати ніякого сенсу ні для кого, крім вас. Це просто ще один спосіб продемонструвати один одному свою любов, причому зробити це унікально.

8. Ти станеш вразливою

Чудове почуття закоханості, на жаль, зробить тебе вразливою, тому що твоє серце може бути розбите. Проте, не дивлячись на потенційно сумні наслідки, це почуття точно одне з кращих подій у твоєму житті.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено