Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 шкідливих порад, які дають подруги

8 шкідливих порад, які дають подруги

Причому самі вони ніколи так не роблять!

Не дзвони йому першою

Ніколи! Він же одразу зрозуміє, як ти в ньому зацікавлена, вирішить, що ти на гачку, і розслабиться. А цього ні в якому разі не можна допустити! Ніколи, чуєш? Ніколи не роби перший крок! Проявляти ініціативу повинен чоловік.

Так і хочеться сказати: «Алло, панянки, у вас годинник відстає, дев’ятнадцяте століття давним-давно закінчилося!» Якщо ти прислухаєшся до цієї поради, то в гіршому випадку розминешся з можливою любов’ю всього твого життя. У кращому ж випадку витратиш купу нервів, поки будеш чекати його дзвінка або повідомлення в месенджері. Воно тобі потрібно?

Ой, не драматизуй ситуацію!

Так-так, не драматизуй. Нічого особливого з тобою не сталося. Всі там були. Що ти ниєш на рівному місці? А ось в Африці діти голодують. Візьми себе в руки! Від ридань тільки гірше стане. Знайомо?

Мовою психологів подібні «добрі поради» називаються влучним словом «знецінення». Тебе не втішають, тобі не допомагають і вже тим більше не дають добру пораду. Тебе змушують повірити, що твої переживання яйця виїденого не варті, і ти ж ще й винною себе відчуєш за те, що забираєш у зайнятих людей час своїм ниттям.

Тобі просто потрібно стати більш жіночною!

Нікому достеменно невідомо, що значить «бути більш жіночною», якщо ти вже жінка, але це, втім, деталі. Найголовніше – те, що тобі радять стати якоюсь іншою. Не тою, хто ти є зараз. Очевидно, що це неможливо. Так в чому сенс поради? Ну, напевно, в тому, щоб ти відчула себе неповноцінною.

Тобі просто потрібен хороший секс!

У тебе проблеми? Тобі просто потрібен хороший секс. Стрес на роботі? Секс. Посварилася з мамою? Секс. Тобі сумно і здається, що в світі взагалі не залишилося радості? Тобі просто потрібен хороший секс! Зрозуміло, ця порада не працює, але, якщо тебе це втішить, то у нас є для тебе інсайдерська інформація: люди, які таке радять, зазвичай взагалі позбавлені сексу. Всякого. І хорошого, і поганого.

podruhy-1Сходи на побачення з одним моїм знайомим, він класний хлопець!

Цей «класний хлопець» – та сама нещасна істота, яку подруга тримає на довгому повідку. На випадок ядерної війни. Ну, раптом всі чоловіки зникнуть?

Не перебирай чоловіків, а то одна залишишся

Такі поради зазвичай дають заміжні подруги. З висоти, так би мовити, свого багатого досвіду. Вимовляється ця сакральна фраза поблажливим тоном поважної матрони. Щоб ти одразу зрозуміла: справи кепські! Треба брати, що дають! Ось, знову ж таки, подруга взяла – і все у неї добре. Прислухайся!

Насправді, звичайно, не факт, що у неї все добре – це раз. А два – якщо їй пощастило зустріти підходящого чоловіка в ранній юності, то їй просто пощастило. Сама вона не погоджувалася на що попало. А тобі радить. І хоча ти сама розумієш, що не потрібно погоджуватися на стосунки з чоловіком, який тобі нецікавий, черв’ячок сумніву в тобі вже зародився: а що якщо одна залишишся? Знаєш чому? Тому що вона вимовляє цю фразу так, ніби це щось погане. Насправді, звичайно ж, ні. Самотність набагато приємніше стосунків з людиною, яка тобі не потрібна.

Ти гідна більшого

Раптово! Тільки що тобі радили погоджуватися на що завгодно, як раптом виявилося, що ти гідна більшого. Робота у тебе повинна бути трохи кращою. Чоловік теж. Спасибі, не говорять, що котика можна було б завести породистого. Але, здається, натякають. Що це таке взагалі?

А це всього лише бажання дорікнути тобі так, щоб комар носа не підточив. Тобі ж нібито дають прекрасну пораду! Насправді ж тобі говорять наступне: ти зіпсувала собі життя, дитинко, бо дура.

Покинь його!

Ні, сама вона не кине чоловіка, який п’ятий рік не піднімається з дивана, живе за її рахунок і при цьому їй же грубіянить. А ти свого покинь. Негайно! За те, що він забув про річницю вашого першого побачення. Як він міг, негідник!

Розумієш, у чому тут суть, так? Ось і ми думаємо, що це навіть не потрібно пояснювати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено