Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 способів почати стосунки спочатку

6 способів почати стосунки спочатку

Відновлювати взаємини після розставання досить складно, це вимагає від обох партнерів неабияких зусиль. Тому швидше за читай наші поради, як правильно пережити цей процес.

1. Уникай поспіху

Якщо ви з партнером вирішили почати стосунки з чистого аркуша, вам обом потрібен час, щоб адекватно оцінити ситуацію. Взаємин, які у вас колись були, вже не існує, а зараз настав час забути образи і рухатися вперед. Якщо ти поспішиш, то можеш легко повернутися назад до старих звичок і випустити з уваги проблеми, над якими ви обидва повинні попрацювати.

2. Знайди взаєморозуміння

Коли ви з партнером намагаєтеся повернути довіру, для вас обох буде краще знайти чітке розуміння почуттів один одного. Подивися на ситуацію очима партнера і спробуй зрозуміти, чим він може бути незадоволений. Обговоріть всі розбіжності, переконайся, що твої слова та побажання були почуті.

3. Вибачатися правильно

Вміти правильно вибачатися – це одна з найважливіших речей. Замість того, щоб просто сказати «мені шкода», попроси пробачення за конкретну причину, яка привела до сварки. І пам’ятай: ніяких виправдань! Інакше вибачення здадуться нещирими.

4. Не дозволяй йому сумніватися

Якщо ви обидва вирішили працювати над проблемами і залишатися разом, у нього не повинно бути ніяких підстав сумніватися в тобі. Зрозуміло, при цьому ти теж не повинна давати жодного приводу. Всі твої дії повинні повністю відповідати твоїм словами.

wisdom-relationships-1024x6805. Забудь минуле

Якщо ви обидва будуєте нові стосунки, залиште позаду ваше минуле і зосередьтеся на сьогоднішньому дні. Рухайся вперед, не звертаючи уваги на старі образи і розбіжності, працюй над власним щасливим майбутнім.

6. Будь терпляча

Для побудови нових стосунків тобі потрібно багато терпіння, але ти маєш стійко долати всі труднощі і не тиснути на партнера. Повільно, але вірно – саме так будуються надійні і міцні взаємини.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено