Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 простих кроків, які допоможуть уникнути осінньої хандри

8 простих кроків, які допоможуть уникнути осінньої хандри

Осінь – саме той час, коли навіть найстійкіші оптимісти здатні впасти в чорну меланхолію буквально на рівному місці. На щастя, ми знаємо, як втекти від осінньої хандри.

Напевно, в твоєму оточенні знайдеться парочка людей, які завжди чимось незадоволені. Мільйони їх скарг за секунди виведуть тебе зі стану рівноваги, і ось ти вже, замість того щоб смакувати покупку нових туфельок, подумки гризеш себе через можливе скорочення штату, про який тобі тільки що повідав колега.

Так як же впоратися з подібними ситуаціями?

Звівши до мінімуму спілкування з неприємними тобі людьми

Запам’ятай: якщо вже вийшло так, що ти змушена періодично спілкуватися з ними, то намагайся не вступати в полеміку і залиш ідею переконати неприємного співрозмовника в тому, що світ далеко не такий поганий. Швидше за все, це не дасть ніяких результатів, а, навпаки, розохотить опонента.

Уяви себе героїнею серіалу зі своїм власним сценарієм

Сприймай все, що відбувається в житті як дію фільму, тоді ти зможеш ставитися до всього менш серйозно, без заподіяння собі зайвих душевних травм.

Більше спілкуйся з друзями

… І з людьми, близькими тобі по духу, а також із оптимістами з хорошим почуттям гумору. Разом ви зможете перевести в жарт можливі неприємності на життєвому обрії.

Придумай собі хобі

Як правило, ти концентруєшся на поганому в ті моменти, коли нічим не зайнята. Якщо у тебе багато вільного часу, займи більш активну життєву позицію: йди вчити іноземну мову, качай м’язи в фітнес-клубі або заведи собаку і займайся її вихованням. Ти не тільки забудеш про тривогу і сумних думах, але й наповниш життя новими приємними емоціями.

s-sobakojПравильно формулюй фрази

Заміни щоденні вирази «я не хочу», «мені не подобається», «я ненавиджу» на «я так рада, що», «я люблю», «я щаслива, тому що». Такий маневр кожен раз буде нагадувати тобі, що в твоєму житті досить речей, за які варто бути вдячною.

Знайди собі за мету

Коли у тебе є глобальне завдання, то життя стає набагато цікавішим, адже ти постійно плекаєш думку про той солодкий момент, коли досягнеш бажаного, а значить, більшу частину часу перебуваєш у доброму гуморі.

Люби себе

Коли ти задоволена собою, то одного погляду в дзеркало досить, щоб підняти собі настрій. Якщо з цим у тебе якісь проблеми, то прив’яжи цей пункт до попереднього. Нехай твоєю метою стане самовдосконалення – захоплююча і корисна місія.

Не намагайся переробити людей навколо себе

Не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Живи в своєму власному світі і не приймай до серця чужу утопічну «філософію».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено