Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 парканів, що відділяють від мрії

6 парканів, що відділяють від мрії

Про що ти мрієш? У тебе взагалі є мрія? Або була, але ти махнула на неї рукою? Ми всі повинні мріяти, щоб чогось досягти. Це не обов’язково щось нездійсненне, на кшталт «стати балериною», коли тобі під сорок. Можна мріяти продовжити освіту, змінити роботу або відкрити свою маленьку пиріжкову на розі.

Про те, щоб присвятити себе тому, що тобі по-справжньому подобається; про сімейне щастя і романтичні стосунки. Але часом ми відмовляємося від мрії. Знаходимо занадто багато «непереборних» перешкод, дозволяємо сумнівам ставити нам палиці в колеса. Ось що вбиває наші мрії …

1. Страх

Боятися буває корисно: страх захищає нас від небезпеки і не дає робити дурниць. Але не можна дозволяти страху замкнути тебе в чотирьох стінах. Боїшся невдачі? Відмови? Що інші люди подумають чи скажуть про тебе? Що високі очікування не виправдаються? Побоюєшся тих зобов’язань, які тягне за собою успіх?

Перший крок до подолання страху – це визначити, чого саме боїшся, і подивитися своєму страху в очі. Не кожен на це здатний самостійно (так, це важко), тому непогано звернутися за допомогою і підтримкою до хорошого друга, родича або партнеру.

2. Невпевненість

Сумніваєшся в своїх силах і здібностях? У всіх бувають невдалі дні. Іноді ми приймаємо виклик і кидаємося доводити, що все можемо, іноді – опускаємо руки. Справитися з невпевненістю можна так само, як і зі страхом: розпізнати й знешкодити.

Оточи себе позитивними людьми, які надихнуть тебе на те, щоб все подолати. Тобі не потрібно, щоб хтось повторював «Ну і з чого ти взяла, що зможеш?» Або «Де ти гроші на це візьмеш?». Ти і сама знаєш слабкі сторони своєї затії. Краще згадай про свої сильні сторони, які допоможуть вирішити всі завдання.

3. Лінь і прокрастинація

Мрії залишаться мріями, якщо не вживати ніяких рішень і не робити потрібних дій. Деяким просто подобається тримати в голові список речей, які вони могли б зробити, і відкладати їх виконання на невизначений термін. «Завтра», «З понеділка», а зараз – «Лінь», «Я не в настрої» … І так проходять роки.

Інший варіант: лінь змушує робити щось недбало, і плоди роботи встануть на шляху у мрії.

4. Нерішучість

Цілком можливо, що ти не приймаєш рішення почати рухатися до мети, тому що не можеш. Новий захід – це певний ризик, ти не знаєш, як все обернеться, тобі страшно починати. Тобі й не потрібно кидатися з головою в ризиковану справу, в якому все поставлено на карту. Зроби все можливе, щоб підстрахуватися, придумай план «Б», зваж усі «за» і «проти». Це змусить тебе відчувати себе трохи комфортніше.

nereshytelnost5. Залежність від обставин, що склалися

Правда, набагато простіше йти по накатаній колії? Звичне життя не так вже й погане? Може, треба просто змиритися з синицею в руці? Залишитися на нудній низькооплачуваній посаді, жити де живеш і з ким живеш, не шукати кращого?

Так, це простіше. Але не пошкодуєш ти в старості, що навіть і не спробувала змінити свою долю? Напевно, варто було хоча б спробувати.

6. Думка про те, що «Життя взагалі не цукор»

Якщо вважати невдачі і посереднє існування нормою, то дуже важко змусити себе щось робити для досягнення своєї мрії. Такі люди часто навіть і не бачать сенсу в тому, щоб мріяти!

Подібне ставлення може виникнути з минулих невдач або коли немає доброго прикладу серед найближчого оточення.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено