Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 хибних приводів для розставання

5 хибних приводів для розставання

«Схоже, між нами вже немає колишніх почуттів», – кожна дівчина хоча б раз у житті вимовляла такі слова. Іноді тобі здається, що все скінчилося і від любові не залишилося ні краплі. Але як зрозуміти, що це відбувається насправді?

Міф: «Він почав мене дратувати»

Правда

Немає жодної людини на землі, яка не дратувався б від перманентної присутності іншого. Ти ж живеш із ним або бачишся мало не кожен день – так будь він подругою, ти б давно полізла на стінку від якихось дрібниць на кшталт хлюпання чаєм або розкиданих по квартирі шкарпеток.

Рішення

Дуже часто причина твого роздратування – зовсім не сам чоловік, а щось більш глибоке і особисте. Наприклад, тебе може дратувати не саме бардак, а «привіт» від батьків, які занадто агресивно карали за непокору, коли ти не хотіла прибирати кімнату. Те ж саме відноситься і до інших побутових звичок, які так сильно тебе дратують. Якщо ти це здатна проаналізувати і зрозуміти, рішення буде як на долоні: набагато простіше запросити домробітницю, ніж з’ясовувати стосунки на побутовому ґрунті.

Міф: «Ми стали як брат і сестра»

Правда

Психологи вважають, що дружні стосунки – якраз і є фундамент для довгострокового роману. Вся справа в почутті подяки і єдності, які відчуває пара. Це здорово виручає, коли основні пристрасті вщухнуть.

Рішення

Згадай, що саме твій бойфренд-«брат» був поруч тоді, коли ти найбільше в цьому потребувала. Від цих думок стає тепло, і ти зможеш перейнятися ніжністю до свого такого близького і знайомого чоловіка.

Міф: «У наших стосунках немає емоційного напруження»

Правда

І це нормально. Адже кількість гормонів і нейромедіаторів у крові закоханих в стадії загострення зашкалює. А це означає, що ти не змогла б працювати, спати, їсти, спілкуватися з друзями, жити … Тому природою передбачений певний спад після певного відрізка спільного життя з подальшими циклічними підйомами: у когось через рік, а у інших пар – кожні 3-4 роки. До речі, новий емоційний сплеск провокують значущі події у вашому житті.

napryazhenyeРішення

Пристрасть повернеться, якщо наповнити життя новими враженнями. Кажуть, добре допомагає екстрим (адже сплеск адреналіну багато хто приймає за сексуальне збудження), романтика (адже почуттям потрібна особлива атмосфера), нові враження (тоді ви просто змініть обстановку).

Міф: «Я вже почала поглядати на інших»

Правда

Людина, на відміну від лебедя, – тварина полігамна. А ось моногамія, як з’ясували антропологи, є явищем соціальним, вимушеним, передбаченим для того, щоб захищати свої території і з великим успіхом приносити їжу. Тому немає нічого дивного в тому, що твої фантазії проектують інтерес до інших хлонців. Твого бойфренда, на жаль, це теж стосується.

Рішення

Зраджувати чи ні – суто особиста справа кожного. Але на відміну від інших полігамних тварин, наш сексуальний апетит піддається контролю, а темперамент добре підпорядкований логіці. До речі, в природі існують так звані «психологічні моногами». Їх дуже мало, однак такі люди не хочуть нікого, крім обраного партнера.

Міф: «Секс вже не той»

Правда

Уся справа в гормоні окситоцині, який несе відповідальність за почуття ніжності і довіри один до одного. Інша справа, що може з’ясуватися, що твій нинішній партнер не так вже сумісний з тобою в ліжку, як напівзабутий університетський ловелас. І це змушує тебе думати, що твоє сексуальне життя погіршилося.

seks-ne-totРішення

Компроміс – основа будь-яких стосунків, від робочих до любовних. Якщо йому хочеться рідше, ніж тобі, чи ти віддаєш перевагу грубості, а не ласці, ви завжди можете домовитися. Нехай сьогодні все буде так, як він хоче, а завтра – згідно твоїм побажанням. До речі, сексологи в черговий раз довели, що справжня сексуальність розкривається тільки тоді, коли ви з партнером провели не один місяць разом. Так що, цілком можливо, що все у вас ще попереду.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено