Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 популярних чоловічих таємниць

9 популярних чоловічих таємниць

Зустрічали ми, звичайно, і таких чоловіків, які вивалюють все, як на духу. Але більшість все-таки вважає за краще чогось недоговорювати. Де в чому вони дуже постараються не зізнаватися, як не маніпулюй.

1. Якщо він вважає привабливою твою подругу / сестру. Ти знаєш, що вони симпатичні. Він теж знає. Але вони для нього – табу. Так навіщо це обговорювати? Тільки злити тебе даремно.

2. Він боїться павуків. Звичайно ж, він героїчно підхопить восьминоге чудовисько газеткою і відпустить його на волю. Але страху при цьому натерпиться не менш, ніж ти. А ти-то якраз павуків не боїшся? Тим гірше для твого кавалера. Тоді йому ще важче зізнатися в своїй арахнофобії.

3. Майбутнє його лякає. Будувати плани на п’ять років вперед – ще страшніше, ніж видворяти павука з ванної.

4. Він поняття не має, що робить. Твій домашній умілець розібрав електрочайник і з розумним виглядом розклав по всьому столу детальки? Не квап його і не стій над душею. Він же повинен потайки від тебе нагуглити інструкцію по ремонту.

5. Його дратують деякі твої захоплення. У вас, напевне, багато спільного, але якийсь із твоїх улюблених серіалів може зводити його з розуму. Ось тільки обережний чоловік буде про це мовчати, щоб уникнути конфліктів.

uvlechenyya

6. Він любить щось із того, що ти ненавидиш. Наприклад, ти готова годинами міркувати про те, яке це вселенське зло – гамбургери, чізбургери і смажена картопля, і твій благовірний намагається навіть не згадувати про них при тобі, щоб не викликати шквал емоцій і не спровокувати чергову лекцію про здоровий спосіб життя. А сам в обідню перерву ласує цією жахливо шкідливою їжею.

7. Що він насправді думає про твою рідню. Якщо тільки вони відкрито не конфліктують, цілком нормальний хлопець намагатиметься промовчати про те, що його напружує твоя балакуча мама, хвалькуватий тато і брат-лобуряка.

8. Як часто він дивиться порно. Мало хто у відповідь на питання: «Ну, як справи, любий? Чим займався сьогодні?» Скаже: «Та так, газетку почитав, подивився кілька порно-роликів в інтернеті, пару раз скінчив, потім повечеряв».

9. Він знає розмір своєї гідності з точністю до міліметра. Мало хто буде радий, якщо його застануть з лінійкою.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено