Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТОП-7 речей, які забирають енергію

ТОП-7 речей, які забирають енергію

Щоб залишатися натхненною і продуктивною якомога довше, важливо навчитися правильно розподіляти свою енергію, а також уникати її невиправданого «витоку». Звернемо увагу на найпоширеніші речі, які, як правило, забирають нашу енергію і заважають досягати більшого.

1. Занадто багато часу на планування завдання, а не на вирішення

Якщо все ж перед тим, як почати виконувати завдання, потрібно досить часу на обмірковування, встановіть собі дедлайн – необхідний ліміт, через який період рішення повинне бути прийняте або ж завдання має бути перенесене. Такий компроміс дозволить уникнути необдуманих дій, так і не дасть вам витратити всі сили ще на старті.

2. Пусті занепокоєння й сумніви

Від помилок ніхто не застрахований, але проблема в тому, що ми боїмося допустити їх, в чому завгодно, – від важливої справи до зовсім незначної. Перестрахуйтеся і врахуйте всі можливі ризики, пов’язані з можливим промахом, а потім спокійно помиляйтеся.

3. Переживання про події, які вже трапилися

На певному рівні свідомості вам навіть може здаватися, що переживання допомагають вирішити проблему. Але, насправді, це не так. Якщо наслідки того, що сталося, можна виправити, то займіться цим і позбудьтеся від зайвого «якоря», який тягне вас. Якщо ж ні – зробіть висновки і адаптуйте свої дії під нові умови.

4. Помилкові пріоритети

Перевірка пошти займає в середньому від 10 хвилин до півгодини, перевірка пошти кілька разів на день – до декількох годин на добу. Найчастіше таким чином ви лише відтягуєте момент, коли необхідно приступити до найважливішого, але сил для нього вже не залишиться.

1450871368_02_zashhita-ot-jenergeticheskogo-vampira5. Пасивне оточення

Якщо ви кожен день перебуваєте в оточенні людей, налаштованих песимістично і позбавлених будь-якої мотивації, є висока ймовірність, що ви скоро опинитеся в їх числі. В такому випадку перед вами стоїть вибір: бути надихаючим прикладом для інших, абстрагуватися або змінити колектив, який віднімає ваші сили.

6. Ігнорування внутрішніх сигналів

Проблема полягає в неправильному розпізнанні слабкостей і стоп-сигналів, які вказують, що непогано було б зробити паузу. Ми дуже часто ігноруємо спроби організму домогтися зайвих пару годин відпочинку. Це саме можна сказати і про психологічне здоров’я: якщо вас щось гнітить, зупиніться і допоможіть собі розібратися з існуючою проблемою.

7. Рух до помилкової цілі

Шлях до успіху не буває простим, але ним можна насолоджуватися, якщо ви любите те, чим займаєтеся. Однак якщо кожен день ви змушуєте займатися тим, що вас не «запалює», то як мінімум половину зусиль ви будете змушені витрачати на те, щоб умовити себе хоч щось робити. Звичайно, не буває ідеальних днів і простих завдань, але коли ви вірите в свою справу, то завдання полегшується – ви дивитеся не «під ноги», а вперед.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено