Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 ознак того, що хлопець думає про тебе

9 ознак того, що хлопець думає про тебе

Це так приємно – знати, що ти не виходиш із голови твого коханого що він нудьгує, думає про тебе і з нетерпінням чекає зустрічі. І не треба бути ясновидицею, щоб вгадати: це так, якщо він робить ці милі речі.

1. Він шле тобі серед дня зворушливі повідомлення і кумедні картинки з жартами, зрозумілими тільки вам двом. Головне, вони у вас є – такі жарти, які марно переказувати стороннім. І йому приємно тебе веселити.

2. По дорозі додому він докуповує милі дрібнички, які тебе порадують: шоколадки, твій улюблений сорт жувальної гумки або збірник кросвордів, які ти любиш розгадувати за вечірнім чаєм. Чому він це робить? Просто так!

3. Він продовжує підняті тобою теми. Ти вчора згадала, що подруга Надя обіцяла розповісти тобі щось неймовірне про свого нового хлопця, і для цього ви сьогодні зустрічаєтеся в обідню перерву, а ще ти збираєшся виступити на зборах. І ввечері він запитає, як сприйняли твою пропозицію і як там справи у Наді.

4. Ти – перша, з ким він списується вранці і остання, кому він телефонує вечорами: щоб побажати тобі доброго ранку і на добраніч.

переписывается5. Він раптом згадує якісь неймовірні дати. Не тільки дату вашої першої зустрічі, а й, скажімо, річницю того дня, коли ти зламала в парку каблук і йому довелося нести тебе на руках до таксі, і ви поїхали в торговий центр, щоб купити тобі нові туфлі, а заодно зайшли в кіно і цілувалися, а потім сиділи в кафе, а після поїхали до нього і провели божевільну ніч.

6. Він поїхав у відрядження або на дачу до батьків, копати картоплю? Для нього це не привід забувати про тебе, і він пише: «Сумую». Або шле фото химерної картоплини в вигляді бегемота, а може – вид із вікна його готельного номера.

7. Він так спритно вгадує з подарунками, що тобі стає ніяково за бритви, попільнички і сорочки.

подарок8. Ти починаєш набирати йому повідомлення, і тут – бац! – приходить повідомлення від нього. Не інакше, він спіймав твою уявну хвилю.

9. Іноді він раптом бере і постить фото, де ви вдвох. Без жодного приводу. Насправді привід є: він дивився ваші фотографії і думав про тебе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено