Підписуйтесь на оновлення у FB або VK4 секс-трюки, які він ніколи не забуде

4 секс-трюки, які він ніколи не забуде

Завдяки цим трюкам він надовго запам’ятає секс із тобою і захоче повторити його знову й знову.

Підтримуй зоровий контакт

Це зовсім не так дивно, як може здатися на перший погляд. Навпаки, дивлячись прямо в очі один одному під час сексу, ви з хлопцем відчуєте емоційний зв’язок, що, в свою чергу, посилить сексуальне бажання.

Дразни його

Поклади його на спину, сама сядь зверху і скажи: «Сьогодні правила диктую я і краще б тобі мене слухатися». Потім повідом йому умови гри: він не повинен кінчати до тих пір, поки ти йому не дозволиш і навпаки. По черзі пестіть ерогенні зони один одного (соски, шия, внутрішня поверхня стегон), але не доводьте «справу» до логічного фіналу. У міру того, як буде наростати збудження, буде зростати і сексуальне передчуття, а воно, як відомо, працює краще будь-якого афродизіака.

Створи справжню близькість

Усупереч поширеній думці, найінтимнішою позицією є зовсім не місіонерська. Запропонуй хлопцеві сісти біля ліжка, попередньо підклавши йому під спину м’яку подушку, а сама влаштовуйся зверху. Завдяки тому, що ви обидва сидите, можна буде тримати один одного в тісних обіймах, цілуватися, дивитися в очі. Такий варіант наїзниці сподобається тобі навіть більше класичного!

COS060110_133
Підсиль його відчуття

Використовуй шовковий шарф або краватку, щоб зав’язати очі бойфренду. Тимчасово позбавивши його зору, ти моментально загостриш усі інші почуття – дотик, нюх. Ефект можна підсилити ще більше, якщо вставити йому в вуха навушники з включеною музикою (приємною, зрозуміло). Таких гострих відчуттів від твоїх поцілунків і пестощів він не відчував раніше!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено