Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо значить його поза під час обіймів

Що значить його поза під час обіймів

Психолог Одрі Нельсон стверджує: те, як чоловік любить обіймати тебе, видає його ставлення до тебе навіть більшою мірою, ніж це здається на перший погляд. Мова тіла взагалі дуже красномовна, якщо вміти її розуміти. Ось кілька секретів, якими твій чоловік ділиться з тобою без слів.

Він притискає тебе до свого серця.

Дуже символічно. Так чоловік висловлює, що ти дорога йому. До того ж, притискаючи тебе до такої – в ідеалі – мускулистої частини тіла, як груди, він дає зрозуміти, що готовий захистити тебе від усіх напастей. Це жест надійного чоловіка, який схильний піклуватися про свою жінку: битися за неї з орками або поличку прибити. У ліжку полюбляє позицію «чоловік зверху».

Ви лежите, притулившись один до одного всім тілом, ти – спиною до нього, твої сідниці впираються йому в пах, його руки погладжують тебе.

Це, з високою часткою ймовірності, чуттєвий чоловік, який розуміється на тілесному контакті. Але емоції йому висловлювати важче. Йому простіше висловити свою прихильність до тебе вчинками і жестами, ніж словами.

Він лежить на боці, підперши голову рукою і дозволяючи тобі влаштувати голову у нього на плечі.

У таких чоловіків із виразом емоцій – повний порядок. Він легко ними ділиться, любить, коли його вислуховують і коли про нього піклуються. Зазвичай чоловіки цього типу зроблять усе, що від них залежить, щоб доставити тобі задоволення – і залишитися задоволеним самому від відчуття добре виконаної місії.

на бокуВін приобіймає тебе за плечі.

Не занадто інтимний жест, який мало що вимагає від нього і мало що значить. Ніби як обійняв, але в той же час не вийшов із зони комфорту.

Що в цьому жесті приємного для партнерки? Те, що її чоловік все-таки розуміє, що дотики важливі для неї, навіть якщо він сам не відчуває потреби в тілесному контакті. І йде їй назустріч, що завжди добре для стосунків: і в емоційному, і в фізичному плані. Він із тих, кому цілком реально пояснити, як саме можна доставити тобі задоволення.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено