Підписуйтесь на оновлення у FB або VK13 ознак того, що час гнати його зі свого ліжка

13 ознак того, що час гнати його зі свого ліжка

Якщо твій сексуальний партнер – те, що лікар прописав, це найкращий в світі вітамін. Ти немов париш над землею, твоє тіло і серце радіють. А якщо він «гірка пігулка», краще виплюнути її скоріше, поки вона не накоїла великих бід в твоєму інтимному житті.

1. Усе задоволення – тільки йому так йому. Кожного разу. А він тобі коли влаштує чарівну ніч?

2. Ти фантазуєш про кого завгодно, тільки не про нього. Це нормально, що інші чоловіки можуть здаватися привабливими і викликати у тебе сексуальні фантазії. Але хоча б іноді, для різноманітності, в цих мріях повинна з’являтися твоя друга половинка?

3. Він плекає твої комплекси з приводу зовнішності. Якщо він говорить такі речі, через які ти стаєш невпевненою в собі, секс із ним не може бути гарним.

4. Ти і подумати не можеш про те, щоб зізнатися йому в потаємних думках (або сказати про те, що тобі, навпаки, не подобається). Ти знаєш, що він з тих, хто стане сміятися чи просто наплює на твої потреби.

5. Під час прелюдії ти мрієш лише про те, щоб вона, нарешті, припинилася. Але ж ти вже неодноразово натякала йому, як тобі приємно, а як – ні.

6. Доводиться вставати за годину до його пробудження, щоб привести себе в порядок. І не тому, що ти – маніячка, схиблена на свій зовнішньому вигляді, а тому що вже наслухалася від нього ранкових «компліментів».

7. У вас вільні стосунки, але один із вас хоче більшого. Якщо вас обох все влаштовує – залежить лише від вас. Але якщо один любить і страждає, то добра від таких стосунків не чекай.

4535-292023-cc_9645ac59c18. Після всього ти відчуваєш незручність або відчуваєш себе нещасною. Ейфорія, задоволення, розслабленість, ніжність, можливо, приємна втома – ось нормальні жіночі відчуття після сексу. Смуток, незручність, відчуття провини, туга? Щось у вас пішло не так.

9. Твій партнер – той ще негідник. Яким би чарівним не був секс, якщо партнер погано з тобою поводиться – воно того не варте. На світі є багато хлопців, які гарні в ліжку і при цьому не поводяться як мерзотники.

а) Ти просиш його користуватися презервативом, а він відмовляється. Це один із прикладів пункту 9.

10. Ти відсахується кожного разу, коли він до тебе торкається. Взагалі, у багатьох є такі точки – якщо їх зачепити, то стає лоскотно або неприємно. Але якщо тебе трясе, де і коли б він до тебе не доторкнувся – мабуть, твоє тіло хоче тобі щось сказати.

11. У вас нудний секс.

12. Він тебе не поважає. Неважливо, ви подружжя або зійшлися на одну ніч, взаємна повага з тим, з ким спиш, має бути присутньою завжди.

13. Ти його не хочеш, не любиш, не поважаєш. Вистачило б і цього пункту. Якісне партнерство будується на емоційному, інтелектуальному та фізичному рівнях. Якщо хоча б один із них в провалі – то про що тут говорити.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено