Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСім якостей, які чоловік очікує знайти в жінці

Сім якостей, які чоловік очікує знайти в жінці

У кожного є свої погляди на стосунки. У кожного є свої очікування. Але часом очікування ці можуть бути прямо-таки фантастичними …

Якщо притиснути до стінки щасливого обранця і запитати про те, що ж він шукає в своїй другій половинці, його відповідь може остаточно всіх збити з пантелику.

Отже, які ж надприродних можливостей хочуть бачити в нас чоловіки?

Бути в ідеальній формі, але харчуватися не тільки салатами

Більшість чоловіків шалено дратує, коли дівчина відмовляється від страви через її високу калорійність. «Ой ні, я від цього погладшаю» і «це занадто жирно» гарантовано викличуть нервовий тик. Тобто, його друга половинка повинна зберегти бездоганну форму, при цьому наминаючи з ним (заради компанії) бургери.

Бути «своїм хлопцем», але не спілкуватися з іншими чоловіками

Пояснимо: від дівчини очікують свійської розслабленості в компанії його друзів, але якщо у тебе є друзі-чоловіки, то … їх більше не повинно бути.

Виглядати природно, але не дуже

Багато чоловіків зізналися в своєму більш ніж прохолодному ставленні до макіяжу. Макіяж – це неприродно, це приховує природну красу, та й взагалі, він любить тебе такою, якою ти є. Проте трохи макіяжу все ж не завадить.

Funny young girl with a mask for skin face and cucumbers on eyesЦікавитися його життям, але не бути нав’язливою

А ось де і як знайти цю грань – сама вже розбирайся.

Бути сильною і незалежною, але підтверджувати його мужність

Сильна характером жінка, яка може постояти за себе, – це прекрасно. Крім тих випадків, а їх більшість, коли твоя незалежність може вразити в чоловікові домінуючого лева.
быть сильнойБути інтригуючою, але простою

«У жінці повинна бути загадка» і «вона морочить мені голову своїми заплутаними почуттями» – два явища, що суперечать одне одному. Знову ж нам потрібно визначити золоту середину.

Хотіти серйозних стосунків, але не хотіти

Переможець нашого хіт-параду. Рідкісний самець не зрадіє, почувши, що його дівчина не планує з ним довгострокових серйозних взаємин, але варто тобі згадати про можливу поїздку на море в наступному році – все, вас «подумки одружили», та й взагалі – «ти квапиш події».

І найсмішніше, що якими б нездійсненними на перший погляд не були ці чоловічі запити, нам їх виконувати ось вже не перше тисячоліття.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено