Підписуйтесь на оновлення у FB або VK14 проблем, з якими стикаються любительки випадкових зв’язків

14 проблем, з якими стикаються любительки випадкових зв’язків

Нелегка ти, доля жіноча, якщо дівчині не вдається зустріти свою любов і насолоджуватися усіма її радощами з однією близькою і добре знайомою людиною. Що робити, якщо особисте життя не складається? Відмовити собі в усіх радощах земних і з обличчям Жанни д’Арк штурмувати інші життєві цілі, тихо скрегочучи зубами і ридаючи ночами, або брати своє, жіноче, коли підвернеться можливість? Ті, хто вибирає не надягати на себе пояс цнотливості, не із чуток знають, що цей шлях усипаний не тільки трояндами.

1. Серед ночі отримуєш смс «Привіт! Як справи?» від незнайомого номера і губишся в здогадках. Чи то номером помилилися, то чи хтось із дуже давніх друзів занудьгував, чи це випадковий знайомий, з яким ти провела ніч півроку тому і стерла його контакти, бо не очікувала знову почути.

2. Панічний страх, який охоплює тебе кожен раз, коли ти йдеш дізнатися результати аналізів на ЗПСШ. Навіть незважаючи на звичку користуватися презервативами.

3. Варто місячним прийти на півдня пізніше, і смикаєшся, чи не вагітна ти, навіть якщо користуєшся презервативами і п’єш контрацептиви. Боже, ні, тільки не це!

portrait of young couple sitting in bed man holding condom

4. Це незручне почуття, коли ти не очікувала, що заночуєш не вдома, і не взяла з собою змінної білизни.

5. І зубну щітку.

6. І рідину для зняття макіяжу з очей. І на наступний ранок ти схожа на єнота.

7. Що там про «візьмеш парасолю –дощу не буде»? з прибиранням – те ж саме. Варто навести чистоту і порядок, постелити свіжу постільну білизну, художньо розкласти подушки – і ніхто не прийде. Але якщо у тебе розгардіяш і гори брудного посуду – тобі тут же підвернеться шикарний хлопець, який виявиться не проти заглянути до тебе на вогник.

8. Вдяглася на вечірку, там виявляється класний хлопець, ти їдеш до нього – а вранці змушена з’явитися на роботі в блискучому топіку і шкіряній міні-спідниці.

9. Дівчина, яку ти вважала подругою, раптом починає налаштовувати проти тебе всіх спільних друзів, тому що їй спало на думку, ніби ти вподобала її чоловіка. Ось вже спасибі, чужого не треба!

10. Прати постільну білизну доводиться частіше, тому що укладати різних чоловіків на одні і ті ж простирадла було б ну зовсім вже некрасиво.

11. Тобі не вдається взяти участь в захоплюючій бесіді щасливих подруг. «Мішаня у мене такий милий! Вранці сам мені зробив яєчню з шинкою!» «А у мене Борюсік такий зайка!» «Круто. А я вчора познайомилася з хлопцем, у якого кільце в пупку». (Напружене мовчання).

1459364881

12. У «ці дні» хоч з хати не виходь. Це з постійним МЧ не є перешкодою. А для швидкоплинного захоплення це занадто.

13. Та незручність, яку ви всі відчуваєте в момент, коли твоя мама несподівано повернулася з дачі і відкрила двері своїм ключем, а він в цей момент у костюмі Адама виходить із душу.

14. Вранці може виявитися, що вам нема про що говорити, а всі свої припасені байки новий кавалер виклав тобі вчора.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено