Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 хитрощів першого сексу

7 хитрощів першого сексу

Будь це перший раз у твоєму житті або перший раз із новим партнером – пам’ятати про ці речі не завадить нікому. Хоча ні перший сексуальний досвід у принципі, ні пізнання нового чоловіка зазвичай не проходять на вищому рівні, зробити цей досвід вдалим цілком реально.

1. Не чекай від першого разу дуже багато чого. Завищені очікування ведуть до розчарування. Секс стає краще в міру того, як ви один одного дізнаєтеся і притираються один до одного. Перша ніч не зобов’язана бути найпрекраснішою в твоєму житті.

2. Дихай глибше. У перший раз люди нервують, а глибоке дихання допоможе заспокоїтися, розслабитися і отримувати задоволення.

3. Дозволь йому в тебе увійти тоді, коли ти вже добряче збудишся і будеш готова. А це значить – не тільки готова морально, а й як слід зволожена. Якщо твої інтимні місця залишаться сухими, вам обом буде дискомфортно. Використовуйте змазку на водній основі (вона, як відомо, не руйнує латексний презерватив).

интим4. Безпека понад усе. Використовуйте презервативи, навіть якщо ти п’єш таблетки.

5. Не соромся сказати, що тобі подобається, а що – ні. І не чекай, що хлопець виявиться секс-експертом і що він знає твоє тіло краще тебе. Можливо, все, що він знає про секс, він почерпнув із порно і хвалькуватих казок його приятелів в шкільній роздягальні. І навіть якщо твій партнер досвідчений, кожна людина – це індивідуальність, кожен новий досвід неповторний.

6. Не чекай, що в перший же раз ти відчуєш оргазм. Можливо, відчуєш. Але більшості потрібно кілька разів із новим партнером, щоб досить освоїтися і розслабитися.

7. Тільки не прикидайся, що він був! Якщо вирішиш імітувати оргазм, ти одразу ж зіб’єш хлопця з пантелику з приводу того, що тобі потрібно для задоволення, і тільки сама себе обхитриш. Дай йому можливість краще тебе дізнатися і навчитися насправді зводити тебе на пік блаженства.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено