Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 ознак того, що стосунки стали серйозними

9 ознак того, що стосунки стали серйозними

Зазвичай хлопець, з яким ти зустрічаєшся, стає твоєю найріднішою і коханою людиною не в один прекрасний ранок, а крок за кроком. Але бувають такі моменти, в які розумієш: ось і настала нова, стабільна фаза вашої близькості.

1. Він взяв і перезнайомив тебе з усіма друзями та рідними. Що означає: ви перейшли на легальне становище.

2. Він запросив тебе на чиєсь весілля. Зазвичай на такі заходи з випадковими знайомими не ходять. Тим більше що вас напевно будуть мучити питанням «А коли ж ви?», він про це знає, і його це не бентежить.

3. Ви тільки що відзначили першу річницю ваших стосунків. Магія чисел підспудно впливає навіть на тих, хто робить вигляд, ніби їм діла немає до всяких дат. Рік разом – це момент, коли варто задуматися про спільні перспективи.

4. Ви обговорили спільне майбутнє. З різних причин люди іноді виявляються у стосунках, що ведуть в нікуди. Може, від нудьги, з почуття самотності або просто щоб було з ким весело час провести. У таких взаєминах настає момент, коли обидва відчувають, що жарт затягнувся і час це закінчувати. Але якщо ви починаєте говорити про те, що будете робити не тільки в найближчі вихідні, а й, скажімо, через рік, у вас все серйозно.

серьезные5. Ви перестали грати в ігри: вважати, через який термін пристойно відправити наступне повідомлення або зателефонувати, щоб не здаватися нав’язливими, на якому побаченні вже можна переспати, і т. д. Тепер ви поводитеся природно.

6. Ти почала залишати у нього змінний одяг, і він нічого не має проти цього.

7. Ваші друзі перестали ділитися на «його» і «твоїх» друзів. Тепер вони загальні. Можливо, вони і між собою вже товаришують.

8. Ви видалили всі свої анкети з сайтів знайомств. Вам вони більше не потрібні, ви не в пошуку і не плануєте, ви обидва зупинили свій вибір один на одному.

9. Ви вже пережили грандіозну сварку, але ваші стосунки виявилися сильнішими всіх непорозумінь.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено