Підписуйтесь на оновлення у FB або VK11 маленьких непорозумінь, які можуть перерости у великі проблеми

11 маленьких непорозумінь, які можуть перерости у великі проблеми

Ні в кого не буває все гладко і бездоганно. І якщо ти помітиш, що щось з цього списку про вас – не біда. Це просто привід сісти і поговорити, поки маленькі непорозуміння не стали чимось більшим.

1. Ти завжди пишеш йому перша. Завжди – без перебільшення. Він охоче відгукується, коли ти ініціюєш спілкування, але якщо ти припиниш йому писати або дзвонити – він про тебе взагалі згадає?

2. Він відмовляється фотографуватися з тобою. Деякі люди просто вважають себе нефотогенічними. Але якщо сторінки твого хлопця в соцмережах забиті його фотографіями і тільки тебе на них немає – це привід задуматися, чому він тебе ховає.

3. Він взагалі ігнорує тебе в соцмережах. Ніяких лайків і коментарів, нічого, що змусило б відвідувачів його сторінки зрозуміти, що між вами щось є.

4. Він перестав бути ласкавий з тобою. Звичайно, чим далі, тим менше ви пристрасно цілуєтеся, і це нормально. Але якщо фізичне тяжіння меду вами помітно знижилося, це тривожний дзвіночок.

parni-devushki135. Ви все частіше стикаєтеся з необхідністю якось заповнити незручну паузу. Звичайно, люди не можуть цілими днями спілкуватися, насичуючи розмовою кожну хвилину. Але зазвичай навіть у подружжя з величезним стажем знаходиться, про що поговорити.

6. Ти поступово знаходиш все більше задоволення в тому, щоб спати одній. Коли ви тільки починали зустрічатися, так хотілося пригорнутися до коханого і провести ніч на його плечі. І якщо тобі все частіше хочеться на ніч не його пристрасних обіймів, а подивитися телевізор і заснути, розкинувшись на ліжку – це не дуже хороший знак.

спать вместе7. Він припинив робити всі ті милі речі, які змусили тебе в нього закохатися. Звичайно, медовий місяць тривати вічно не може. Але як же ті зворушливі записочки і чашка чаю в ліжко вранці? Маленькі сюрпризи і запрошення в кіно? У всіх бувають періоди, коли рутина затягує, і про такі речі просто забуваєш, але якщо ти нагадала своєму дорогоцінному, що дуже цінуєш такі речі і вони тобі потрібні, щоб продовжувати радіти спільному життю, а він не зробив ніяких висновків, задумайся.

8. Ви проводите всі вечори і вихідні перед телевізором і за комп’ютером, нікуди не ходите разом – хоча б просто прогулятися або посидіти в кафе. Звичайно, не у всіх є час, сили і гроші регулярно влаштовувати собі свято, але якщо ваше спільне проведення часу звелося до телевізора і сексу, час щось змінювати.

9. Він ніколи не проявляє ініціативи, будуючи плани на вихідні. Навіть якщо ви влаштовуєте спільні вилазки, все «підемо в кіно» і «давненько ми не були в боулінгу» виходять від тебе. Може, він просто великодушно віддає тобі право обирати програму вихідного дня? Спробуй запропонувати, щоб наступного разу що-небудь придумав він.

10. Ти раз у раз випускаєш пар, скаржачись на свою другу половину друзям. Звичайно, хочеться іноді отримати підтвердження від когось що це ти була права в тій суперечці. Але люди можуть почати дивуватися, чому ви все ще разом, якщо манера скаржитися увійде в звичку.

жалуется11. Наскільки ваші стосунки міцні і перспективні, можна зрозуміти, задумавшись: чи варті вони того, щоб над ними працювати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено