Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПсихологи визначили, коли жінка стає найбільш сексуальною

Психологи визначили, коли жінка стає найбільш сексуальною

Найбільш впевненими у своїй сексуальності жінки бувають у 34 роки. Саме в цьому віці відчувається пік їх впевненості в собі, пов’язаний не тільки з заняттями сексом, але й з життям.

Британські вчені провели соціологічне дослідження за участю 2 000 жінок, яке показало, що пік сексуальної впевненості в собі мешканки Туманного Альбіону відчувають в 34 роки. Жінки зізналися, що після 30 років вони відчувають себе значно привабливішими, ніж у будь-який інший період життя.

64% опитаних заявили, що після 30 відчувають більшу впевненість в собі через вік, який дозволив їм набратися життєвої мудрості і досягти певних успіхів у кар’єрі. 34% опитаних вважають цю впевненість наслідком сформованих стійких стосунків із партнером. Ще 26% відчувають себе максимально впевненими в ліжку, а 10% говорять про те, що саме після 30 їх статевий потяг зріс до максимуму.

Далі вчені з’ясували, які саме речі збуджують жінок. На першому місці (52%) виявилося усвідомлення того, що хтось вважає тебе привабливою. На другому місці (46%) компліменти від партнера. На третьому місці (38%) новий одяг, а на четвертому (30%) сексуальна нижня білизна. В цілому, 52% жінок стверджують, що відчувають себе сексуальними час від часу, а 3% з упевненістю заявили про те, що постійно відчувають свою сексуальність.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено