Підписуйтесь на оновлення у FB або VKІнтернет-знайомства: 13 тривожних дзвіночків

Інтернет-знайомства: 13 тривожних дзвіночків

Диво що за хлопець запал на тебе в мережі і хоче познайомитися! Як визначити, що твій новий знайомий – дійсно той, за кого він себе видає, що він не використовує підроблений профіль, не маніяк? Справа непроста, але ці моменти повинні змусити тебе бути обережною.

1. Він приховує від тебе свої профілі в соціальних мережах. Ти познайомилася з ним в інтернеті, і у нього немає ні Фейсбук, ні «ВКонтакте», ні Твіттера, ні Інстаграма? Ймовірно, йому просто є що приховувати. Наприклад, свою подружку. Або портрет, що прикрашає стенди «їх розшукує міліція».
2. Ти отримуєш від нього повідомлення, яке, судячи зі змісту, явно було адресовано іншій дівчині. Мабуть, цей хлопець намагається гнатися за п’ятьма зайцями одночасно і вже не пам’ятає, якого якою сіткою ловив.

3. Ти не відповіла на його повідомлення, і він прислав ще 15. Ти уявляєш, яким нав’язливим цей хлопець виявиться в реальному житті?

4. Він неохоче відповідає на запитання про себе. Не сподівайся, що він співробітник спецслужб і боїться ляпнути зайвого. Тоді б у нього була чітка легенда. Швидше за все, він замовчує щось аж ніяк не романтичне. Або кримінальне минуле (добре, якщо не справжнє), або те, що життя його порожнє і нудне.

5. Він занадто рано переводить розмову на відверті теми. І починає зводити її до сексу. «Ти вже в ліжечку? Хотів би я бути поруч з тобою … »

6. Коли ти питаєш його: «Ти де? Чим займаєшся? », – він завжди або в спортзалі, або тільки що вийшов з душу. Якщо вірити його відповідям, він взагалі одягнутися не встигає. Тільки уяви собі це мускулисте вологе оголене тіло … Уявила? Цього він і хотів.

1349175210_obnajonnye_parni_www_onlaintube_ru_087. Він вже не перший раз в останній момент відкладає вашу зустріч. То у нього пожежа, то повінь, то його будинок віднесло ураганом в країну Оз, а він повертався на попутках і морських черепах. Ну раз, ну два – неприємності трапляються з усіма. Але якщо це тенденція, значить, ти просто нарвалася на віртуала, який чекає, що ти рано чи пізно погодишся надіслати йому своє інтимне фото.

8. Він сам починає з того, що висилає своє непристойне фото. Навіть якщо фото гідне – важко уявити, що цей недоумок буде хорошим бойфрендом.

9. Він запрошує тебе зустрітися і натякає на те, що ця зустріч закінчиться в горизонтальному положенні. Навіть якщо ти і не планувала нічого серйозного, розумні люди просто запрошують дівчину повечеряти і дозволяють подіям розвиватися своєю чергою.

10. Він темнить з приводу того, де і ким працює. «Я – підприємець», «Не хочу поки говорити, нехай це буде сюрприз», «Довго розповідати» … Справжній підприємець зазвичай чітко пояснює, в якій області і що саме він робить. Так що, швидше за все, він або шахрай, або сидить без роботи і не збирається її шукати, або соромиться непрестижного заняття (і погано тут не те, що воно непрестижне, а те, що хлопець незадоволений своїм становищем і все-таки вважає не бажає змінювати його).

11. Призначаючи зустріч, він прагне відвести тебе подалі від того місця, де живе. Тому може бути кілька причин:
а) у нього хтось є, і він боїться, що вас побачать;
б) він не планує нічого серйозного і тому не хоче, щоб ти знала, де він живе, щоб тримати дистанцію;
в) у нього вдома – склад старих газет, колекція сушених кажанів або скелети колишніх дружин.
Хоча, звичайно, якщо ти живеш на іншому кінці міста, то він, можливо, просто по-джентльменськи не хоче змушувати тебе їхати так далеко.

12. У нього в профілі тільки одне фото. Або у нього низька самооцінка, або він не подбав про те, щоб дати тобі вичерпне уявлення про себе, або це взагалі не його фото (або воно старе, і він з тих пір розтовстів і полисів).

201504131326vosid11513. Він не поспішає зустрітися з тобою особисто. Якщо хлопець з тобою регулярно спілкується через сайт і / або по телефону, але відмовляється навіть від відеочату, можливо, це кетфішінг. Спробуй взяти його фотографію і запустити пошук по картинці в Яндексі або Гуглі. Цілком можливо, що це чуже фото.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено