Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 причин, через які він не поспішає зізнатися в коханні

9 причин, через які він не поспішає зізнатися в коханні

Той момент, коли твоя друга половина вперше визнається в любові – це важливий етап ваших стосунків. Не дивно, що ми ставимося до цих слів із трепетом, або чекаємо їх, або боїмося. Вони, як чарівний «сім-сім», здатні відкрити ворота на новий рівень. Якщо твій чоловік ніяк не вимовляє заповітний пароль, що це може означати?

1. Він просто поки не готовий. Для деяких важливо спочатку відчути різницю між «закоханий» і «кохаю». І подолати психологічний затиск. Може, ці слова ще злетять з його вуст – і, можливо, не в найромантичніший момент, а над тарілкою зліплених тобою пельменів.

2. Він обпікся в минулому. Ні, не пельменями, а зіткнувшись з якоюсь жорстокою особою, яка посміялася над його почуттями. І тепер він дме на воду, не наважуючись відкритися знову.

3. Він нікому ніколи не говорив такого раніше. І тепер йому важливо не поспішати. Може, він просто не з тих, хто легко смітить словами.

4. Він боїться, що ти не відповіси йому тим же. Гірше немає, ніж сказати «я люблю тебе», а у відповідь почути все, що завгодно, крім «я тебе теж». Якщо він не впевнений, що ваші почуття взаємні, то хочу почекати і переконатися, ніж пережити цей незграбний момент.

5. Він чекає слушної нагоди. Може, хлопець давно хоче тобі це сказати, але думає, що робити це в інтимні моменти не варто, щоб ти не подумала, ніби він сказав це під впливом настрою. А коли ви жуєте бутерброди – не романтично. У суєті домашніх справ – буденно. При друзях – не скажеш. Коли він зустрічає тебе після роботи – шумно і ви обидва втомилися. Ось і відкладає на потім.

5175053486. Він вважає, що ще занадто рано. Серце твердить: «Люблю!», а розум підказує: «Почекай, подивимося спочатку, як воно піде».

7. Він боїться, що зізнання зробить його емоційно вразливим. Ось і не поспішає викладати цей козир.

8. Він ще не хоче переводити стосунки в настільки серйозне русло. Любов поки зріє в його серці.

9. Може, він не любить. Буває непросто розібратися у власних почуттях. Якщо ви не так вже й давно разом – не квап події, дай йому зрозуміти, що він відчуває по відношенню до тебе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено