Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 ознак того, що ти насправді йому дорога

6 ознак того, що ти насправді йому дорога

Ви ще не так давно зустрічаєтеся, щоб розставити всі крапки над «ї» та відкрито обговорити, хто ви один одному – хлопець і дівчина, наречений і наречена? І тобі, звичайно ж, хочеться дізнатися, як він насправді до тебе ставиться. Це можна визначити за деякими штрихами чоловічої поведінки. Наприклад, такими:

 

1. Він дзвонить, щоб дізнатися, як твої справи

Не пише, а саме дзвонить. Зазвичай хлопці – не люблять просто погомоніти, і якщо його дзвінки з запитанням «Як день пройшов?» опромінюють твої буденні вечори, це означає: він дійсно хотів тебе почути.

2. Він не закочує істерику, якщо ти забула у нього кофточку

Ви поки що ще не настільки близькі, щоб він виділив для тебе полицю в своїй шафі? Якщо ти залишиш у нього щось із речей, йому буде трохи дискомфортно. Але якщо він не бурчить через це і не нагадує: «Забери, забери!» – значить, він починає думати, що з його речами нічого не станеться, якщо вони виявляться поруч із твоїми. А це вже крок на шляху до заповітної полички.

3. Він зізнається, що скучив

Чоловіки люблять демонструвати свою незалежність. І зізнатися в тому, що його настрій залежить від твоєї присутності – це вчинок, який показує, що йому й справді не все одно.

скучив4. Він лягає з тобою в ліжко тверезим

Може, це звучить не дуже романтично і навіть двозначно (звичайно ж, ти не з тих, на кого без склянки не поглянеш!) … Але дослідження показали, що це неабиякий показник чоловічого ставлення до партнерки. Якщо його тягне до тебе не тільки після пляшечки вина або вечора в барі, значить, емоційне тяжіння грає не останню роль у вашому фізичному контакті.

5. Він бере тебе за руку

Пам’ятаєш, як у школі вчителі кричали на хлопчаків: «Вийми руки з кишень, коли я з тобою говорю!» – а ті хмурилися? Тому що чоловік не протягне руки кому попало. Це жест довіри. Якщо він бере тебе за руку сам, значить, йому не тільки комфортно крокувати з тобою пліч-о-пліч, він ще і гордий, що поруч з ним йде така дівчина.

6. Він не боїться говорити «про вас»

Може, це ще не та Велика розмова про те, хто ви один одному і які ваші спільні перспективи. Але він не ніяковіє, обговорюючи той чи інший аспект ваших стосунків. Навіть якщо хлопець говорить про те, що йому б хотілося, щоб ти поводилася трохи інакше по відношенню до нього, це означає, що він налаштований на те, щоб у вас у підсумку все вийшло.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено