Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ілюзій, з якими варто розпрощатися до 30 років

10 ілюзій, з якими варто розпрощатися до 30 років

Вік – це просто умовність? Так, зрозуміло. Просто тому, що наша свідомість років на 10 молодше нашого тіла. Проблема в тому, що свідомість не встигає не тільки за тілом, а й за життям навколо цього самого тіла. І продовжує плекати ілюзії. Ілюзії, які заважають тобі жити.

Якщо що –  у тебе є тил

Ми думаємо, що в будь-який момент можемо звернутися до батьків, якщо раптом що. А час думати, що це вони можуть звернутися до нас в будь-який момент, і їх проблеми доведеться якось вирішувати. Тобі. Як то кажуть, справа не в тому, що ми дорослі, справа в тому, що дорослі – це тепер ми. До цього краще звикнути зараз, тому що твої батьки не стають здоровішими і молодшими, на жаль.

Сила волі тобі допоможе

Одного разу ти зберешся з цієї самою силою волі і – все налагодиться! Ти перестанеш засиджуватися до другої години ночі, бо цікаво подивитися ще одну серію, припиниш снідати однією кавою, ти обов’язково вивчиш, нарешті, іспанську і схуднеш на п’ять кілограмів. Ні, це не працює. Тому що єдине, що тобі потрібно зробити, – це почати, а потім справа або увійде в звичку, або буде доставляти тобі задоволення. Або ти відмовишся від самої ідеї в принципі.

Ти влізеш в джинси, які носила в 10-му класі

Ні, не влізеш. Якщо ти ставиш перед собою мету заштовхати таки свій афедрон у підліткові штанці – пиши пропало. Тому що юність скінчилася, і ти це розумієш. І навіть якщо твій тип фігури дозволяє повернутися до того ж розміру – у тебе не вийде. Саме тому, що ти досі не викинула ці джинси. Твоя свідомість має намір повернути не об’єм стегон, а юні роки чудові. Що, ясна річ, неможливо. Викинь цю реліктову ганчірочку і купи собі абонемент у спортзал.

Проблеми вирішаться самі собою

«Ніколи нічого не просіть! Самі запропонують і самі все дадуть». Пам’ятаєш, звідки цитата? Ото ж бо й воно. Прийдуть і дадуть – неодмінно. У тому випадку, якщо ти не проаналізуєш ситуації, які з тобою вже траплялися. І не зрозумієш, що твої проблеми ніколи не вирішувалися самі собою: або їх вирішували люди, які люблять тебе, або ти розбиралася сама, просто не замислювалася про це, тому що нічого страшного, по суті, не відбувалося. А тепер ти виросла, проблеми стали дорослими. Нічого страшного, насправді – якщо не чекати, що воно якось саме розсмокчеться.

проблемыКредити – це зручно

Дивна річ: більше половини людей від 25 до 64 років мають вищу освіту, а врахувати  досі ніхто не вміє, судячи з того, як часто ми беремо кредити. І якщо в 20 років бездумну трату грошей ще можна пробачити, то в 30 це якось дивно. Залишимо питання виживання – кредит на лікування або іпотечний кредит. Візьмемо раптові витрати – холодильник, наприклад, зламався. Грошей на новий не вистачає. У тебе немає накопичень, тому що ти не можеш їх собі дозволити? А переплачувати мінімум удвічі ти можеш собі дозволити?

Можна схуднути до літа

Загалом, так, можна – якщо ти почнеш худнути в вересні. Інших варіантів не передбачено. Так, 10 років тому ти могла сісти на експрес-дієту і скинути зайве буквально за пару тижнів, але тепер ця радість закінчилася. Зате тепер можна підірвати і так недосконале здоров’я, отримати пару зайвих зморшок, а потім набрати назад все, що скинула, плюс ще кілька кілограмів. Прекрасні перспективи, правда?

Якщо бути хорошою, нічого поганого не станеться

Немає ніякої небесної канцелярії, яка всім роздає по заслугам, по справедливості. Неможливо уберегти себе від біди, слідуючи якомусь кодексу «гарності». Можна і потрібно пристібатися в автомобілі, відвідувати лікаря для профілактики, а не коли щось вже відвалюється, і не забувати аналізувати те, що відбувається в твоєму особистому житті. Бути гарною дівчинкою теж можна, але не потрібно. У сенсі, це тебе ні від чого не врятує.

Завтра буде краще, ніж учора

Завтра буде набагато, набагато гірше, в тому випадку якщо ти все ще віриш у цю мантру. Дуже складно навчитися жити справжнім, якщо звикла мріяти про майбутнє, але це просто необхідно зробити. І не тому, що прекрасне майбутнє не настане – цілком ймовірно, що років в 40 у тебе все буде добре. Але ти цим насолодитися не зумієш, тому що продовжиш мріяти про майбутнє. А там, в цьому самому майбутньому, клімакс і пенсія взагалі. Не те щоб це жах-жах, але, знаєш, прикро не встигнути насолодитися всім тим, що дає тобі життя, поки ти молода і сповнена сил.

Girl dreams reading the book. Soft red tint.Хтось знає істину

І тебе зараз навчить, так-так. Прийде гуру і розповість, як треба жити, і буде тобі щастя. Будеш їсти тільки сирі овочі та оздоровишся, будеш бігати взимку і влітку в спідниці в підлогу – і чоловік заробить мільйон, будеш годувати дитину грудьми до 8 років і навчати вдома – і вона виросте генієм. Знаєш, що насправді буде? Ти підірвеш здоров’я, витратиш час і гроші, і – найголовніше – втратиш самоповагу. Тому що немає ніякого щастя для всіх і задарма. Немає ніякого чарівного рецепту щасливого життя. Ти нічого не досягнеш, але багато втратиш, якщо не зрозумієш одну просту річ: ніхто не знає істину, тому що її просто не існує.

У нього просто складний період

Ні, він просто муфлон. І ти це прекрасно розумієш, до речі. 30 років – той самий час, коли потрібно зрозуміти ще дещо: ти вже велика дівчинка. Тобі не потрібні ходунки, щоб по життю крокувати. Ти можеш бути одна, можеш бути в парі, і єдине, чого ти не можеш – це бути з ким попало. Тому що саме зараз – самий розквіт: ти нарешті доросла, але все ще молода і прекрасна. Це найкращий вік жінки. Дуже нерозумно витрачати цей чарівний час на приручення жуйних парнокопитних.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено