Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 способів ввічливо відмовитися від побачення

10 способів ввічливо відмовитися від побачення

Може, тебе здолала всесвітня лінь і тобі не хочеться вставати з дивану, фарбуватися, одягатися і кудись йти? Або тобі не настільки подобається цей хлопець, але ти ще не вирішила остаточно, потрібен він тобі чи ні? А буває і так: ти всім серцем рада б піти з ним в кіно, але на носі з’явився величезний прищ, який ніяк не замаскуєш … Доведеться шукати ввічливу відмову. Ми подбали про тебе і підібрали варіанти.

1. «Я випрала свої єдині джинси і повісила їх сушитися на балконі, а тут хлинула злива, і вони знову намокли до нитки. Мені буквально нічого надіти. Не піду ж я без штанів».

2. «Ти знаєш, я сьогодні захопилася і перестаралася в спортзалі. Боюся, що завтра ні рукою, ні ногою не зможу поворухнути, так що краще нічого не планувати».

3. «Я тільки що виявила, що у котлет в морозилці закінчується термін придатності. Я не можу піти на вечерю, мені треба терміново їх рятувати!»

4. «Я заглянула в гороскоп, і виявилося, що мені сьогодні взагалі не можна виходити на вулицю. Краще тобі в цей вечір триматися від мене подалі, я буквально притягують неприємності!»

5. «Може, це й дрібниці, але я тільки що чула, як моя кішка чхнула. Якщо вона захворіє, поки ми з тобою веселимося, я ніколи собі цього не пробачу! Мені доведеться залишитися вдома і стежити, чи не треба її терміново везти до ветеринара».

6. «Вибач, але я тільки що посварилася по телефону з подругою. Вечір все одно зіпсований, так що краще я прийму снодійне і ляжу спати».

с подругой

7. «Мені дуже незручно відмовлятися в останній момент, але виявилося, що мій ролик зі співаючими ананасами лайкнули вже 100500 разів. Я все одно не можу ні на чому більше зосередитися і буду щохвилини перевіряти, скільки ще людей додалися до мене в друзі!»

8. «Ой, ти сказав – в цю п’ятницю? Я думала, в наступну. А на цю у мене вже є плани. Вибач, я така неуважна!»

9. «Мене тільки що відправили у відрядження на Камчатку, а у мене тільки шкіряний тренч і черевички на риб’ячому хутрі. Боюся, ти не захочеш бігати зі мною по магазинах і шукати кухлянку і торбаса».

10. «Якщо чесно, мені страшенно не хочеться кудись йти / я вирішила, що нам не треба більше зустрічатися / сьогодні просто не кращий з моїх днів, і я не хочу, щоб ти бачив мене такою». Цей варіант нам подобається найбільше.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено