Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПро що соромляться говорити чоловіки

Про що соромляться говорити чоловіки

Навіть якщо ви з твоїм коханим дуже близькі і відверті один із одним, є речі, в яких він зізнається неохоче або не зізнається зовсім. Якщо ти виявиш одного разу, що він тобі чогось не сказав – не гнівайся і спробуй його зрозуміти. Він не один такий.

1. Він любить порно

Тут багато читачок скажуть: «Ні, тільки не він. Моєму хлопцеві (чоловікові) це взагалі не цікаво». Але правда є правда: хлопці люблять брудні видовища. І це нормально.

Потрібні докази? Кіноіндустрія категорії ХХХ – багатомільярдний бізнес. Якщо розділити кількість переглядів порнороликів в інтернеті і куплених дисків на народонаселення, то вийде, що порно дивляться мало не в кожній родині. Швидше за все, з вас двох це не ти.

2. Він хотів би більше орального сексу

Ти знаєш, що він це любить. Але, можливо, недооцінюєш, наскільки. Часто хлопець просто не ризикує просити більше.

Частіше йди в цьому плані назустріч йому – і він не забуде відповісти люб’язністю.

3. Він комплексує, якщо ти більш успішна

Хоча багато сучасних чоловіків говорять, що їм це байдуже, вони при цьому кривлять душею. Тому що зізнаватися в такому непрогресивно, а він не хоче зійти за неандертальця. Причому, старше покоління частіше дотримується класичного принципу «чоловік – годувальник» і переживає, якщо це не так. А покоління Міленіуму ставиться до того, що дівчата заробляють більше за них, набагато спокійніше.

успешная4. Він не особливо балакучий, коли мова йде про ваше інтимне життя

Те, що ти чула про чоловічі розмови в спортивній роздягальні, в більшій мірі відноситься до школярів. Дорослі чоловіки ж не особливо схильні поширюватися в деталях про те, що відбувається в їх спальнях – особливо якщо мова йде не про випадкову знайому, а про кохану жінку.

Тому що дорослій людині не так важливо похвалитися заради підтримки духу товариства, як побудувати по-справжньому міцні стосунки зі своєю обраницею. Ось тільки визнаватися в цьому якось не прийнято. Вголос він буде прославляти чоловічу дружбу, навіть якщо насправді обирає тебе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено