Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 причин зустрічатися з «ботаном»

8 причин зустрічатися з «ботаном»

Ботани бувають різними. Недарма в англійській мові є аж три різних слова для їх позначення.

Ньорд  – не дуже-то добре вміє спілкуватися з людьми, інтелектуал, «заучка», який ризикує здатися занудою. Із ньордів виходять видатні математики і фізики, комп’ютерні генії, «божевільні вчені». Слово давно перестало бути лайливим і звучить як комплімент – від тих пір, як екран заполонили симпатичні ньорди на зразокДока Брауна з «Назад в майбутнє».

Гік  – недурна і товариська людина, ексцентрична і просто «схиблена» на своїх незвичайних захоплення.

Дорк  – різновид ботаніків, які зірок з неба не хапають і недостатньо соціалізовані.

Сьогодні мова піде про два перші різновиди. Любити таких хлопців буває непросто, але надзвичайно цікаво.

1. Не в їхніх правилах грати з тобою. Вони можуть бути захоплені настільними або відеоіграми, але не психологічними «кішками-мишками». Вони прямо кажуть, чого хочуть, а чого – ні.

2. Розумні ботаніки люблять знаходити рішення. Якщо хлопець здатний тижнями сидіти на форумах і прочісувати гори літератури, щоб розібратися з комп’ютерним глюком, то він не пошкодує витратити вечір на те, щоб вирішити вашу з ним проблему у стосунках.

3. У такого хлопця є одна-дві речі, від яких він просто без розуму. Як можна довіряти людям, яким на все начхати? Інша справа хлопці, які не з чуток знають, що таке пристрасть. Навіть якщо це пристрасть до «Зоряних війн».

ботан4. Ньорди і гіки – творці. Люди роблять багато руйнівних гидот, а ці хлопці тим часом захоплені своїми проектами, винаходами, вони привносять у світ щось нове, красиве і захоплююче.

5. Вони в курсі, що їх захоплення можуть здатися дивними, тому ти можеш не боятися здатися їм дивною. Ти всю ніч просиділа в інтернеті, шукаючи гіфки з котиками в окулярах? Хто б говорив: а він вчора на роботу прийшов в костюмі Доктора Хто.

6. У цих людей добре розвинена самосвідомість. Вони в курсі, як їх сприймають оточуючі, але несуть своє звання з гордістю. Ти не почуєш від Дорка: «Так, я – гальмо, і пишаюся цим». Ньорди ж, наприклад, із видимим задоволенням вимовляють: «Хе-хе, це зрозуміють тільки такі зануди, як я»

7. Хлопці цього типу люблять нові технології. У нього першого з твоїх знайомих з’явився навігатор у телефоні. Його зусиллями в твоєму комп’ютері завжди встановлено найкраще програмне забезпечення.

8. Із ним ти не пропадеш у важкій ситуації, тому що він знає все на світі і читав, як з неї вибиратися. Навіть якщо трапиться зомбі-апокаліпсис – він стільки про нього прочитав, що до нього готовий.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено