Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПравила знайомства в мережі

Правила знайомства в мережі

Не соромтеся шукати другу половинку на сайтах знайомств. Головне – не переплутати альфонса і чоловіка своєї мрії. Розбираємося в тонкощах інтернет-спілкування.

Вибираємо правильний сайт

Є дуже популярні безкоштовні сайти на кшталт mamba.ru і loveplanet.ru, на яких більше 20 мільйонів анкет. Але вибирати там доведеться довго, тому що можна знайти і монтажників тролейбусів, і керівників.

Сайт badoo.com влаштований за принципом взаємних симпатій. Якщо ви один одного лайкнули, то зможете спілкуватися. Як у передачі «Кохання з першого погляду». Зручно тим, що не потрібно думати, сподобалася ти йому чи ні. Це відразу зрозуміло, якщо відкрився діалог із листуванням. Аналоги для телефонів – tinder, hot or not.

Є сайти умовно безкоштовні, за типом teamo.ru. Безкоштовне спілкування тут обмежене, щоб відсіяти тих, у кого недостатньо серйозні наміри. Є зручний пошук за рівнем доходу і місцем роботи (фахівець, керівник середнього / вищого ланки, власник бізнесу). Недостовірних анкет на таких сайтах менше, ніж на безкоштовних.
в сети
Не кажемо зайвого

Писати про роботу і хобі потрібно обов’язково, інакше чоловік просто не зрозуміє, яка ви, і не стане вам писати. Але розкриватися в деталях не обов’язково. Наприклад, не варто згадувати своє прізвище, компанію, в якій ви працюєте, домашню адресу і телефон. Краще завести окремий телефонний номер для сайтів знайомств. Буває, що чоловіки намагаються знайти сторінки дівчат у соціальних мережах. Щоб цього не сталося, тимчасово приберіть в соцмережах рік народження, на сайті вкажіть плюс / мінус рік до вашого теперішнього віку.

Аналізуємо анкету

Абстрактне фото на аватарі або його відсутність – прикмета одруженого чоловіка. Він не хоче бути виявленим. Будь-яка адекватна людина розуміє: без фото з ним ніхто спілкуватися не буде. Писати або відповідати чоловікам, які щось приховують, не потрібно ніколи, якими б привабливими не були їх пропозиції. На жаль, рівень доходу за анкетою перевірити неможливо. Ми всі знаємо, що фото поруч з люксовим автомобілем ще нічого не означає. Але є простий критерій: чоловіки з хорошим рівнем доходу все одно його демонструють. У них є фото з подорожей, вони стежать за собою, охайно виглядають, у них приємна манера спілкування, і вони не намагаються знайти «пристрасну жінку».

в сети 1
З’ясовуємо подробиці

Усіх сумнівних особистостей (альфонсів, безробітних і просто незрілих чоловіків) відрізняє одна риса: вони намагаються якомога менше розповідати про себе, тому що будь-яка інформація їх видасть. Адекватний чоловік готовий розповісти про себе як мінімум наступне: ким працює, чим займається, яка в нього мета на сайті і які у нього хобі. Саме ці питання і слід задавати. Багато одружених чоловіків мовчать про свій статус, але якщо запитати – скажуть. Так вони виправдовують себе, що чесні. Дуже важливо стояти на своєму і не спілкуватися з тими, хто починає каламутити воду, уникає відповідей або просто жартує. Ви прийшли з серйозною метою, шукайте таких же чоловіків.

Йдемо на зустріч

Не затягуйте з побаченням: двох-трьох днів листування досить для зустрічі. Сумнівні чоловіки, як правило, самі не хочуть зустрічатися. Якщо ви спілкуєтеся вже два тижні, а пропозиції зустрітися немає, краще навіть не продовжувати.

Перше побачення призначайте в центрі міста в світлий час доби, нехай воно займе не більше години. Так ви убезпечите себе: чоловік не дізнається, де ви живете, навколо будуть люди, і якщо що, зможете швидко піти. Пам’ятайте, що ви не зобов’язані нічого терпіти, вставайте і йдіть. Якщо ж вам нудно, скажіть про це чесно. Адекватні чоловіки відразу починають вести себе по-іншому. Після приємного побачення обов’язково напишіть чоловікові про ваші емоції – швидше за все, ви отримаєте запрошення на ще одну зустріч.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено