Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



6 помилок самотніх жінок

6 помилок самотніх жінок

Невдачі в коханні, як правило, ми пояснюємо проблемами з зовнішністю, недоліком сексуальності, низькою самооцінкою. Але іноді достатньо лише трохи змінити поведінку, і наші шанси зростуть. Дізнайся, чого слід уникати в спілкуванні з чоловіками.

Як запевняють психологи, майже половина одиноких жінок сумнівається в своїй зовнішній привабливості. Так, зовнішній вигляд жінки має для чоловіків значення, але дуже часто його недостатньо: помилки в поведінці часто відштовхують від дуже привабливих жінок.

1. «Дивись, яка я класна!», Або настирливість

Ти красива, чарівна й розумна. І неодмінно хочеш довести, що краще за тебе йому точно не зустріти! Ти готова обговорити будь-який фільм, тягнеш його на кожен концерт-виставку-презентацію, які проходять у твоєму місті, прагнеш бути в центрі уваги в будь-якій компанії – нехай всі бачать, як йому пощастило. Ти готова мудро пробачити йому запізнення на побачення, не ображаєшся, коли він не дзвонить тиждень, і раптом … дізнаєшся, що він зустрічається з кимось ще! Що пішло не так?

Що робити?  Чоловіки – завойовники по своїй природі, їх життя – вічне суперництво. Чим більше вони прикладають зусиль для завоювання, тим цінніше для них винагорода. Твоя ініціатива знецінює тебе в їх очах.

назйливость2. «Давай поговоримо про наші стосунки», Або нетерплячість

Ви зустрічаєтеся протягом двох місяців. Ти прив’язується до нього все більше і більше, а ось як він ставиться до тебе, до цих пір неясно. Так, він дзвонить щодня, але з його друзями і батьками ти не знайома. Коли говорить про майбутнє, не вживає слова «ми». Ти починаєш нервувати – час біжить. Намагаєшся спровокувати його на відвертість: запрошуєш на весілля подруги, цікавишся, які дитячі імена йому подобаються і т.п .. І він починає дзвонити все рідше й рідше, а потім і зовсім зникає з горизонту …

Що робити?  Набратися терпіння і подумки призначити собі «День Х». Постійні натяки нервують чоловіка: йому починає здаватися, що його заганяють в пастку. І єдине його бажання – вирватися на свободу! Як правило, через півроку зустрічей у чоловіка починає складатися образ ваших стосунків, і тоді можна завести серйозну розмову. Але будь готова до того, що результат розмови тебе розчарує: якщо у чоловіка треба питати «Як ти бачиш наші стосунки в майбутньому?», швидше за все, він їх не бачить взагалі.

3. «Я можу і без тебе обійтися, Або надмірна незалежність

Ти не тільки сама не проявляєш ініціативу, але і на його кроки назустріч дивишся з підозрою. Як правило, така поведінка властива тим, хто вже «обпікся» з попереднім партнером і тепер не схильний довіряти представникам сильної статі. Ти горда і незалежна і потай сподіваєшся, що він оцінить це.

Що робити? Минули ті часи, коли чоловік був для жінки годувальником і взагалі єдиним світлом у віконці. Але, тим не менше, всі представники сильної статі пристрасно мріють побачити в очах своєї обраниці захоплення його знаннями і вміннями: для чоловіка прийняття жінкою – єдиний критерій її любові. Чоловік готовий стати супутником навіть найбільш енергійної і успішної бізнес-леді за умови, що вона залишить йому область, де він буде для неї беззаперечним авторитетом. Невже тобі важко знайти таку область?

4. «Мій колишній був негідником», Або непотрібна відвертість

Такими розповідями жінки намагаються виправдати свою теперішню самотність. А заодно – викликати співчуття і бажання захистити, відігріти її ображене серце. Неправильна тактика! Якщо жінку ще можна завоювати, викликавши жалість, то чоловіків усі «нещасні» просто відштовхують.

Що робити? Намагайся обійтися взагалі без згадки колишніх. Повір, це цілком можливо: як показують опитування, більшість чоловіків не бажає про них нічого чути.

5. «Це плаття мене не повнить?», Або невпевненість

Чоловіки люблять, коли жінка піклується про себе. Але їм не подобається піднімати її самооцінку, постійно запевняючи її, що цей фасон штанів не робить її ноги кривими і що рудий відтінок волосся її личить. Кожен п’ятий з опитаних чоловіків підтвердив, що постійні сумніви жінки в своїй привабливості дратують і викликають бажання перервати знайомство.

Що робити? Припинити вимагати моральної підтримки! Саме так це і називають психологи. Чоловік не аналізує тебе по частинам: раз він обрав тебе, значить, в загальному і цілому ти йому подобаєшся. На цьому і заспокойся. І намагайся підтримувати той вигляд, який його підкорив. Повір, цього буде цілком достатньо.

неуверенность

6. «Обожнюю готувати!», Або дрібна брехня

Як стверджують психологи, на початку знайомства більше 40% чоловіків і жінок приховують про себе деяку інформацію. А 27%, намагаючись догодити партнеру, прикрашають факти. Найчастіше ми брешемо про вік, деякі звички (чоловіки приховують тягу до алкоголю, жінки виставляють себе вправними господинями) і фінансову ситуацію. Ми вважаємо, що як тільки ми станемо парою, всі недомовленості і дрібня «брехня» самі собою розвіються. А це, на жаль, не так.

Що робити? Бути чесними. Як би не хотілося справити хороше враження, краще не брехати: як показує статистика, жінки ще можуть пробачити спотворення фактів із боязні втратити партнера, чоловіки ж до жіночої брехні нетерпимі і відразу розривають стосунки.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено