Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 причин зустрічатися зі своєю повною протилежністю

10 причин зустрічатися зі своєю повною протилежністю

Це правда: часом протилежності притягуються. Не так легко ужитися з тим, хто абсолютно не схожий на тебе, хто інакше дивиться на світ, у кого інші звички. Але це захоплююче цікаво – дослідити зовсім незвичайну для себе людську істоту і вчитися пристосовуватися один до одного. І тому є не менше 10 причин.

1. Ви дізнаєтеся один від одного щось нове. Якщо ти – художня натура, а він – інженер, ти допоможеш йому зробити квартиру затишнішою, а він пояснить тобі, чому у тебе весь час ламається мікрохвильовка. Коли ви одружитеся, у вас буде затишний і красивий будинок, в якому все працює.

2. Ви стаєте неперевершеними майстрами компромісу. Тому що нікому не хочеться вимикати Sia, щоб партнер міг послухати Сердючку. Але вам доводиться вчитися йти назустріч один одному. Тому що ти любиш його сильніше, ніж ненавидиш те, що у нього в плеєрі.

3. Ти пробуєш заради нього щось нове – наприклад, подивитися бойовик замість свого звичайного кінорепертуара. І раптом виявляється, що бойовики не завжди тупі і в них теж може бути присутнім і гумор, і романтика, і тонкі психологічні моменти.

4. Ти не боїшся сказати йому, що поділяєш далеко не всі його інтереси, і це нормально в здорових стосунках. Ніхто не зобов’язаний прикидатися не тим, хто він є, і зображати кохання, скажімо, до Вівальді, якщо від звуку скрипки у нього вилиці зводить. А ще ти вчишся розуміти: якщо людині подобається дурний серіал – це ще не означає, що вона й сама дурна. Всім іноді хочеться розслабитися.

5. Якщо ти любиш сюрпризи – вони тебе чекають. Твоя протилежність буде непередбачуваною, тому що мислить не так, як ти.

сюрприз6. Якщо один із вас – чистюля, а інший – нечупара, ви не даєте один одному скотитися в крайнощі і зовсім зарости брудом або, навпаки, повернутися на чистоті.

7. Твій партнер змушений зі шкіри геть лізти, щоб пояснити тобі свою точку зору, абсолютно не схожу на твою, і змусити тебе поглянути на речі під іншим кутом. У підсумку він міг би стати адвокатом диявола. Це дуже розвиває логічні здібності.

8. Цікаво спостерігати за вашими рідними, коли вони зустрічаються. Оскільки ваші батьки зазвичай теж – повні протилежності. Це виглядає, як у фільмі «Знайомство з Факерами»: безкоштовна комедія.

9. Він викликає у тебе особливі почуття, тому що прийшов до тебе з абсолютно іншого світу. Ви зачаровані один одним, як були б захоплені іноземцем, інопланетянином або прибульцем із майбутнього.

влюблена10. У вас абсолютно різне коло спілкування, не схожі друзі. І це чудово! У тебе з’являється можливість познайомитися і подружитися з тими, з ким ти ніколи б не зустрілася, і краще пізнати людей.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено