Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 незвичайних правил першого побачення

5 незвичайних правил першого побачення

Ми добре знаємо, наскільки хвилюючим є передчуття першого побачення з хлопцем, який тобі по-справжньому подобається. «Як поводитися з ним?», «Що робити і чого не робити?» – питаєш ти себе і ми готові допомогти тобі з відповіддю.

Ми розпитали молодих і активних дівчат про те, які правила першого побачення вони вважають найголовнішими. Цінність їх у тому, що вони перевірені на практиці, дійсно працюють і можуть уберегти тебе від прикрих промахів, обумовлених стресом.

«Тільки один коктейль»

«Саме стільки я дозволяю собі випити на першому побаченні. Нерви дають про себе знати і якщо не зупинитися на одній «Маргариті», є ризик розбовтати про себе багато зайвого – наприклад, про те, яким негідником був мій колишній або про те, що я мрію про синочків-близнюків. Навряд чи після такого мені «світить» друге побачення », – Емма, 24 роки.

«Завжди закінчуй спілкування першою»

«Це стосується як першого побачення, так і розмов по телефону – на ранньому етапі стосунків дівчина повинна показати чоловікові, що він – не все її життя. Таким чином хлопець завжди буде хотіти більшого – представники сильної статі цінують тільки те, що вислизає у них із рук», – Анна, 28 років.

первой

«Не залишай у нього свої речі»

«Моя подруга весь час практикує одну річ – «забуває» у хлопця в машині сумочку або помаду після побачення, а потім під цим приводом ще раз з ним зустрічається. Це не правильно! По-перше, хлопці чудово розуміють, навіщо ти це робиш і починають вважати тебе набридливою ​. А по-друге, це він повинен вигадувати привід для нової зустрічі з тобою – тільки так стосунки мають шанси перерости в щось велике і світле», – Карен, 24 роки.

«Зітри з пам’яті»

«Можете називати мене дивною, але коли я знайомлюся з новим хлопцем, то ніколи не записую його в «контакти» одразу ж. Більш того я видаляю його номер з пам’яті після кожного дзвінка і смс. Це мій особистий метод боротьби з передчасною прихильністю і зацикленістю на чоловікові. Найцікавіше, що хлопці відчувають мою незалежність і часто ініціюють спілкування самі», – Одрі, 22 роки.
сотри«Обійдемося без фото»

«Прошу вас, не треба надсилати новому хлопцю свої фото в смс-повідомленнях. Я зараз маю на увазі не тільки «пікантні» знімки. Особисто я не надсилаю йому ніяких фотографій. Хочеш мене побачити? Запроси мене на побачення!», – Вікторія, 19 років.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено