Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 плюсів відпустки, проведеної вдвох

9 плюсів відпустки, проведеної вдвох

Спільна відпустка – це і радість, і випробування на міцність, і безцінні враження, і гарна можливість поповнити сімейний альбом. Ви перетворюєтеся на екіпаж – у тому сенсі, що нікуди вам один від одного ці один-два тижні не дітися, але якщо ви – команда, то вас це не лякає. З відпочинком у компанії близької людини пов’язано безліч прекрасних моментів, і ось тільки деякі з них.

1. Планувати відпустку – це, насправді, весело. Докладні списки того, що треба взяти з собою, суперечки, на чому краще дістатися до аеропорту, мало не погодинний розклад кожного дня – у одних і безтурботне «схопили все, що згадали, і поїхали, на місці розберемося» – у інших.

2. Новизна вражень дарує вам відчуття новизни і в стосунках. Ви заново відкриваєте для себе не тільки оточуючий світ, а й один одного.

3. Ніякої рутини і зобов’язань. Не треба нікуди бігти, відповідати на дзвінки і перевіряти електронну пошту, а якщо ви зупинилися в готелі – то навіть не доводиться сперечатися, хто сьогодні миє посуд. Можна зосередитися один на одному або просто подрімати, обійнявшись.

4. Заздрите друзям, які викладали відпускні фото в соцмережах? Тепер ваша черга викликати заздрість своїми фото з морського берега (з вершини гори, з намету, з шашликами в руках, із Піззи – де ви «тримаєте» вежу, щоб не падала – на будь-який смак і гаманець).

вдвоем5. Ви змушуєте один одного вийти з зони комфорту і отримати новий, незвичайний досвід. Тому що спільний відпочинок – це компроміс, ви йдете назустріч один одному і в підсумку опиняєтеся там, де ні за що не побували б самі. Наприклад, коханий тягне тебе в музей старовинної зброї, куди тобі в голову не прийшло б піти. І там виявляється цікаво, до того ж при музеї є льох зі смачним місцевим вином. А він завдяки тобі потрапляє на блошиний ринку і, поки ти перебираєш старовинну біжутерію, купує собі класну вінтажну запальничку.

6. Національна кухня смачніше, коли пробуєш її там, звідки вона родом.

7. Хтось намагається бувати в різних місцях і об’їздити всю країну і весь світ. А хтось знаходить «своє» улюблене місце і щороку продовжує туди приїжджати. Хто знає, може, ваша поїздка стане початком доброї і багаторічної традиції.

8. Загальні враження складаються з дрібниць, які вас неймовірно зближують. Сонна нега під тентом в після полуденні години, зустрічі з новими людьми або той раз, коли ви заблукали в незнайомому місті і ніяк не могли знайти дорогу, народжують жарти, зрозумілі тільки вам двом, які ви вимовляєте як змовники.

вдвоем 19. До речі про спогади. Може, відпочинок пройшов як по маслу. Або всю дорогу лив дощ, плани зірвалися, ваш екскурсійний автобус поїхав без вас, а ви добиралися пішки по гірському серпантину, або не впоралися з керуванням катамараном і всю ніч просиділи на безлюдному острові, голодні і змерзлі, поки вас не знайшли і не врятували товариші по стоянці. У будь-якому випадку вам забезпечені спогади на все життя. І, як правило, це хороші спогади.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено