Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПро що не варто говорити з чоловіком

Про що не варто говорити з чоловіком

Навіть якщо ви дуже-дуже близькі з твоїм чоловіком або хлопцем і у вас немає секретів, існують теми, які в бесіді з коханим краще не піднімати. Ось ті кілька випадків, коли довіра може зіграти з тобою злий жарт. Якщо тобі захочеться відкрито розповісти йому про щось із цих речей, краще вчасно зупинись. Тому що такі одкровення вбивають бажання.

 

1. Що ти НАСПРАВДІ думаєш про його батьків

Ні в якому разі цього не роби – він все одно їх не змінить. У всіх сенсах цього слова: він не зробить їх краще і не здасть в магазин, щоб роздобути нових, ідеальних.

Навіть якщо мама твого благовірного – деспотичне чудовисько, він про це знає і періодично з нею через це свариться, він все одно буде її захищати. Вона ж мама.

2. Хто з знаменитостей – твоя таємна мрія

Усі ми – і жінки, і чоловіки, – западаємо на відомих акторів, співаків і спортсменів. Це нормально. Але краще коханому не знати, що ти часом фантазуєш про те, яке це – опинитися в обіймах, скажімо, Хоакіна Фенікса. Тому що твоїй другій половині навряд чи буде приємно думати, ніби ти зустрічаєшся з ним, а не з іншим чоловіком, тільки тому, що той, інший, тобі не по зубам. Ну і тому, що таким визнанням ти віднімеш у хлопця задоволення дивитися будь-який з фільмів за участю цього актора. Краще обмежитися визнанням, що ти без розуму від Фенікса як актора, і тоді ви зможете спокійно дивитися його фільми разом.

3. Чому ти так довго пробула в санвузлі

Усі ми – живі організми, ми розуміємо, які фізіологічні процеси відбуваються з іншими організмами. До того ж в житті відбувається всяке: нам доводиться доглядати один за одним під час хвороби, наприклад. Для сучасного чоловіка в порядку речей бути присутнім при пологах, де він зіткнеться з не самими естетичними речами. Це випробування, пройшовши які, ви стаєте тільки ближче. Але влаштовувати таке випробування без необхідності, право, не варто. Це вбиває всю романтику.

4. Скільки зусиль ти доклала, збираючись на побачення

Звичайно, від чоловіка цього не приховаєш. А ось на початковому етапі стосунків кухню своєї краси краще тримати під замком. Тому, з ким ти йдеш на побачення, не потрібно знати, скільки годин ти просиділа в перукарському кріслі і скільки грошей віддала за манікюр. Нехай він бачить кінцевий результат, а не процес приготувань.

Model in Hair Curlers Applying Lip Gloss5. Проблеми зі шкірою

У кожного може раптово з’явитися невелика «недосконалість», навіть у супермоделі. Але не варто загострювати на цьому увагу.

6. Проблеми фігури

Чоловіки зізнаються, що їх просто виводять із себе просторікування подружок на тему «Це плаття мене повнить». Вони буквально не знають, що на це відповісти.

«Так, повнить»? – Ти образишся.
«Ні, не повнить»? – Тоді ти скажеш: «Ах, так? По-твоєму, я сама по собі така?»
«Люба, тебе повнить не плаття, а піца»? – Взагалі небезпечно.

До того ж ніщо так не прикрашає жінку, як впевненість у собі.

7. Подробиці тих самих днів

Звичайно, робити вигляд, що їх взагалі не існує, не вийде, та й не потрібно. Знання твого циклу допоможе партнеру краще тебе розуміти, не дратувати в ті дні, коли ти готова вибухнути, подбати про тебе: сходити за тампонами, заварити ромашкового чаю. Планувати секс, знову ж таки, в залежності від того, займаєтеся ви ним у цей період чи ні. Але побережи його від розповіді про нюанси або видовища, пов’язані з особистою гігієною.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено