Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 лайфхаків, які заощадять час на ранкові збори

7 лайфхаків, які заощадять час на ранкові збори

Щоб кожен ранок починався без суєти і паніки, варто завести кілька корисних звичок, які зроблять тебе більш організованою і завжди готовою до виходу. А ще вони значно продовжать твій солодкий ранковий сон.

1. Плануй своє вбрання напередодні ввечері і повісь в шафі всі необхідні речі разом. І не забудь перевірити прогноз погоди на завтра.

2. Вибери одну містку сумку для роботи нейтрального кольору, яка підходить під більшість твоїх речей. Також можеш підібрати окрему сумку для вихідних, наприклад невелику через плече.

3. Ніколи не клади рвані шкарпетки і колготки назад у шафу. Просто викинь їх і змирися з цим.

4. Не зберігай в шафі брудні і пом’яті речі. Пери речі одразу після того, як вони забруднилися, і, якщо необхідно, прасуй їх перед тим, як складати в шафу. Тоді тобі завжди буде що вдягнути і ти не будеш витрачати час уранці на приведення їх у порядок.

вещи
5. Купуй речі, які легко поєднуються між собою. Вибери певну кольорову гаму для твого робочого одягу і запасись базовими речами.

6. Уникай речей, які легко мнуться, а також одягу, який складно прати. Просто запитай себе: чи варті вони твоїх додаткових зусиль і часу на те, щоб утримувати їх у порядку.

7. Бережи сезонні речі окремо. Сховай весь зимовий одяг подалі і залиш у шафі тільки ті речі, які ти будеш носити зараз.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено