Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк захистити стосунки від зради

Як захистити стосунки від зради

Звичайно, немає універсального способу, який гарантовано захистить тебе від зради. Але тим не менше є дієві способи мінімізувати цей ризик. Зараз розповімо, які.

Уважно вибирай партнера

Це начебто цілком очевидно, але помилки проте трапляються. Вірніше, головна помилка – думка «мене-то він любить, зі мною він стане іншим». Чоловік, схильний часто змінювати партнерок, не може змінитися, так що розраховувати на це не варто. Крім того, деякі чоловіки в принципі не вважають подружню зраду серйозною проблемою, і шанс, що вчорашній герой-коханець раптом побачить у зраді щось аморальне, дуже малий.

Не думай, що тебе це не торкнеться

Утім, навіть якщо ти в стосунках із чоловіком, який здається тобі найвірнішим, не думай, що тебе ця проблема не торкнеться ніколи. Не варто, звісно, підозрювати його «на рівному місці» і уявляти собі у фарбах картину підступної зради. Але важливо пам’ятати, що ніхто з нас не може бути впевнений в іншій людині на 100%. Якщо ти відчуваєш цю впевненість, ти можеш пропустити важливі сигнали про те, що у ваших стосунках щось не так.

Будь уважна до ваших стосунків

Люди зраджують один одному з різних причин, і одна з них – це спроба знайти ті почуття, яких більше немає в шлюбі. Немає пристрасті, немає душевної близькості, немає тих емоцій, які партнери відчували на початку взаємин. Це, звичайно, природний процес: не можна прожити разом кілька років і відчувати себе так само, як у перші місяці роману. Але тим не менше впливати на розвиток стосунків можна і потрібно. Тому що якщо дозволити їм розвиватися самим по собі, «найважливіше» зникне досить швидко.

Не перетворюйся на  ревнивицю

Найгірше, що ти можеш зробити – це включити тотальний контроль над партнером. Безпідставні ревнощі і порушення особистих кордонів – ті самі причини, які підштовхують чоловіка до зради, а зовсім не захищають від неї ваші взаємини.

ревнивицаВизнач межі дозволеного

Для того, щоб не впадати в ревнощі без причин і не мучити ними ні себе, ні партнера, варто заздалегідь домовитися про те, що допустимо в ваших стосунках, а що – ні. І краще, якщо ці межі будуть досить широкі, тому що інакше вийде попередній пункт – тотальний контроль. Не соромся обговорити все, що тебе хвилює: кордони флірту, межі дружніх стосунків із жінками, відпочинок окремо один від одного і так далі. І пам’ятай, що кордони повинні бути симетричними. Те, що не дозволено йому, не дозволено й тобі.

Нагадуй партнеру про те, як багато він для тебе означає

Насправді той факт, що ти знаходишся в стосунках із чоловіком, зовсім не додає йому впевненості в тому, що ти його дійсно любиш і хочеш бути з ним. Важливо нагадувати коханому про те, що він дійсно для тебе важливий. Тому що почуття «самотності удвох», почуття покинутості – це теж одна з причин для зради. При цьому тобі може здаватися, що у вас все прекрасно: ви ж не сваритеся, а чоловік не висловлює жодних претензій. Насправді йому досить складно що-небудь висловити по тій же самій причині – начебто у вас все нормально. А повинно бути чудово.

означаетСекс – це важливо

Якщо ви давно разом, ти прекрасно розумієш, що секс – це не найважливіша частина стосунків, він, мабуть, навіть до першої трійки не входить. І саме тому часом виникає відчуття, що сексуальне життя неважливе взагалі. Зазвичай це призводить до того, що секс із задоволення перетворюється на нудний обов’язок. А це, звичайно, прямий шлях до зради.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено