Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 ознак того, що ти зустріла принца

8 ознак того, що ти зустріла принца

Насправді, зустріти живе втілення горезвісного героя чарівних казок – не таке вже й складне і нездійсненне завдання. Досить розлучитися з завищеними очікуваннями і розібратися, які чоловічі риси для тебе важливі, а які ти здатна пробачити. Багато з цих якостей досить індивідуальні, але ось кілька загальних «маст хев», без яких в любов краще і не потикатися. Всі вони зводяться до двох слів: турбота і повага.

Він запитує, чи не треба прикупити для тебе коробку тампонів, коли розуміє, що вони тобі потрібні. Тому що це не робить його менш мужнім, і він це знає.

Він уважний до тих речей, які важливі для тебе. Фокус у тому, щоб дати коханому зрозуміти, що для тебе насправді важливо, а що – звичайна балаканина. Тому що телепатія – це не людська властивість, а суперсила. Ми все-таки про принца говоримо, а не про Супермена.

Йому в голову не прийде взяти твій телефон і підглянути, хто тобі дзвонив і що написав. Варто залишити людину будь-якої статі наодинці з чужим телефоном – і одразу стає ясно, чи порядна вона.

Якщо ти йдеш зустрічатися з друзями, він не стане дзвонити тобі кожні п’ять хвилин, перевіряючи, чи не фліртуєш ти там із ким-небудь. Тому що поважає тебе, довіряє і знає, що «посидіти з дівчатами» зовсім не означає «кинутися на шию першому ж незнайомцю, який посміхнувся тобі в барі».

с подругамиВін не боїться намочити руки і без проблем миє посуд або займається іншими домашніми справами. Тому що не нехлюйство, ні, навпаки, відповідальність статі не мають.

Він не стягує з тебе уві сні ковдру, тому що у нього на підсвідомому рівні спрацьовує установка подбати про свою кохану і зігріти її, а не заморозити.

Він ставиться до твого оргазму як до чогось важливого для твого здоров’я і душевної рівноваги. А не як до забавного хобі, якому ти можеш приділити час сама, якщо так вже хочеш, а то і зовсім переб’єшся. І він приділяє достатню увагу прелюдії, намагається більше дізнатися, запитує, як тобі подобається.

к твоемуВін не робить образливих випадів на адресу своїх колишніх і визнає, що в розставанні винні були вони обидва. Тому що а) поважає жінок в цілому і не дозволить собі принизити їх образ, б) об’єктивно дивиться на речі і не перекладає свою вину на чужі плечі, в) не вважає прийнятним погано відгукуватися про людину, яку любив. Це означає, що він і до тебе буде ставитися з повагою, а також те, що він зробив висновки з гіркого досвіду, і у вас з ним більше шансів зберегти стосунки, ніж у нього з попередньою дівчиною або дружиною.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено