Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 способів «вплинути» на свого коханого

6 способів «вплинути» на свого коханого

«Що він у тебе такий розхристаний ходить? Ти що не можеш на нього вплинути?»– коли чуєш щось подібне від сусідки, тебе накриває хвиля обурення. Чому вона вважає, ніби має право лізти зі своїми вказівками? І взагалі, він мені не підшефний першокласник. І все-таки в глибині душі розумієш, що будеш рада деяким змінам у звичках свого коханого. Так, переробити його не можна. Але спонукати переглянути свої звички – запросто.

1. Зовнішній вигляд

«Усі хлопці хочуть подобатися своїм жінкам. І якщо ти дала йому зрозуміти, що тебе заводять стильні чоловіки, він захоче стати одним із них», – оптимістично заявляє Ллойд Бостон, автор книги «Виправи свого чоловіка».

Припустимо, ви йдете по вулиці, і твій погляд падає на якогось модного красеня. Ти штурхаєш свого супутника ліктем у бік і шепочеш: «Ой, дивись, які джинсики! На тобі виглядали б приголомшливо!» Вуаля: він хоче такі джинси, залишилося відвести його в магазин і підібрати. І ти при цьому, його не критикувала, не скандалила, не ображала його гардероб неприємними порівняннями. Ти просто дала зрозуміти, що коханий буде для тебе більш сексуально привабливий в модному і гарному одязі. Звичайно, це не спрацює, якщо обраний тобою стиль суперечить його натурі.

2. Манери

Тобі хочеться, щоб поруч із тобою був джентльмен, а він забуває притримати для тебе двері або подати руку при виході з транспорту? Не факт, що він погано вихований. Може, просто боїться, що ти опинишся квазі-феміністкою, яка відмовляє чоловікові у праві бути галантним.

манериНайефективніше це лікується такий жартом: ти сама відкриваєш йому двері і з чемним кивком голови робиш жест або подаєш йому руку на виході з автобуса. Він ніяковіє, перехожі сміються, наступного разу хлопець виправляє свій недолік. Перевірено на собі: це працює.

3. Тусовка

Не кожна людина здатна стати душею будь-якої нової компанії. Якщо твій хлопець – інтроверт, йому знадобиться твоя допомога, щоб адаптуватися. Безглуздо ображатися на нього за те, що ви пішли в кафе з твоїми друзями, а твій супутник всю дорогу мовчав. Він не навмисно: він просто не дуже-то вміє розмовляти з мало знайомими людьми. Втягни його в розмову, підкинувши загальну тему.

4. Їжа

Помітила, що його талія початку запливати жирком? Марно саджати чоловіка на дієту, влаштовуючи сцену через кожний грам шкідливої їжі. Чим менше домашній обід буде схожим на «чоловічу їжу», тим частіше чоловік буде заглядати в фаст-фуд після роботи.
Вихід – розумний компроміс: готуй смачно і нешкідливо. Шматок запеченого в фользі м’яса з салатом зі свіжих овочів краще і здоровіше, ніж ложка вівсянки вдома і підозрілий хот-дог на вулиці.

5. Етикет за столом

Якщо проблема полягає не в тому, що він їсть, а в тому, як він це робить – допоможе гумор. Над любителем плямкати, облизувати пальці, заливати одяг соусом, виходити до столу в трусах і накидатися на їжу так, немов вона – остання на планеті, краще жартувати, ніж оголошувати йому: «Ах, Елоїза, ви така свиня».

зас столомНаприклад, скажи зі сміхом: «Навіщо ти так мучиш цю курочку? Її вже вбили ». Або: «Не поспішай, я не заберу, чесно». На появу до обіду в негліже: «О, та ти сьогодні при параді!» Не те, щоб це було дуже дотепно, але служить твоєму завданню – уникнути прямих звинувачень і при цьому змусити його поглянути на себе з боку.

6. Фізичне навантаження

Якщо ти бачиш, що твій благовірний практично приріс до дивана і треба б його (тобто чоловіка, а не диван) розворушити, то, звичайно ж, марно читати лекції про небезпеку гіподинамії. Зроби так, щоб йому самому захотілося розлучитися зі своїм чотириногим другом зі світу м’яких меблів.

Якщо він любить риболовлю, то повідом, що бачила на березі озера чоловіків із вудками, і запропонуй разом пройтися, а заодно – розвідати, чи клює. Меломана можна витягти з дому розповіддю про те, що на відкритій естраді проходить літній фестиваль і серед виступаючих можуть бути непогані рок-групи. Любителя поїсти звабить пропозиція влаштувати пікнік або розповідь про нове кафе, що відкрилося на далекій алеї.

Якщо ці пропозиції твою другу половину не зацікавлять, сходи прогулятися без нього, з подружкою, а потім розкажи, як було здорово. І він сам захоче приєднатися до тебе наступного разу.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено