Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 ознак того, що чоловік не готовий до серйозних стосунків

8 ознак того, що чоловік не готовий до серйозних стосунків

Із ним ви ніби й перебуваєте у стосунках, ось тільки ніяк не можете зрозуміти, чи мають вони перспективу. Варто насторожитися, якщо помітите ці ознаки!

Два кроки вперед, потім чотири назад – якщо цю фразу ви можете застосувати до свого нинішнього партнера, то, швидше за все, ви маєте справу з чоловіком, який ще не готовий зробити вибір на вашу користь або настільки не впевнений у власних почуттях, що просто не хоче вас обнадіювати.

Ми склали список із восьми ознак, за якими можна безпомилково визначити, чи готовий ваш обранець до серйозних стосунків або це просто чергове швидкоплинне захоплення.

ВІН ЗАНАДТО ЧАСТО СКАРЖИТЬСЯ НА КОЛИШНІХ

До певного віку у кожної людини накопичується пристойний досвід стосунків. Але хіба це означає, що потрібно постійно скаржитися своїй потенційній партнерки на колишніх? І навіть якщо вони дійсно вели себе негарно, це ще не привід розповідати вам про всі їхні гріхи. Крім того, є велика ймовірність, що тут криється інша емоційна проблема: ваш партнер просто ще не готовий брати на себе відповідальність (в тому числі і за розставання). Причому, швидше за все, це стосується всіх аспектів життя.

У НЬОГО НЕМАЄ БЛИЗЬКИХ ДРУЗІВ

Якщо на питання про близьких друзів він відповідає ухильно, напевно, у нього їх просто немає. А це значить, що він не вміє підтримувати людей у ​​важку хвилину. Тому не дивуйтеся, що, зіткнувшись із труднощами, ваш новоспечений обранець втече при першій же можливості.

ВІН НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ПЛАНУЄ

Так, кожен може потрапити в ситуацію, коли доводиться скасовувати всі плани заради того, щоб вирішити проблему. Але якщо новий бойфренд систематично підводить вас в останню хвилину, очевидно, він просто не хоче вкладатися в ці відносини.

не готов 1ВІН ЩОЙНО ЗАКІНЧИВ ВІДНОСИНИ

Навіть якщо вони були разом всього пару місяців, це ще не означає, що він, зустрівши вас, з легкістю забуде попередню дівчину. Тому не дивуйтеся, якщо перший час він буде сприймати ваші відносини прохолодно: просто чоловікам теж потрібен час, щоб емоційно відійти від невдалого роману.

ВІН ОДРАЗУ ПОЧАВ НАПОЛЯГАТИ НА СЕКСЕ

Не дивуйтеся, якщо вже на першому побаченні ваш новий друг почне натякати на інтимну близькість. Люди, які не готові до серйозних стосунків, зазвичай вкрай просто ставляться до зміни сексуальних партнерок. Головне, не розраховуйте, що після цього чоловік буде визнаватися вам у вічній любові. У більшості випадків все відбувається з точністю до навпаки.

ЙОГО ХВИЛЮЮТЬ ТІЛЬКИ ВЛАСНІ БАЖАННЯ

Незважаючи на те, що на годиннику вже давно за північ, він без докорів сумління може зателефонувати вам на мобільний. Причому не для того, щоб побажати спокійної ночі, а просто тому, що йому більше не було чим зайнятися. Не варто розцінювати це так, ніби він весь час думає про вас і тому не звертає уваги на такі обставини, як час доби та інше. Просто власні особисті потреби набагато важливіше для цієї людини, ніж ваші.

не готов

ВІН ПРЯМО ГОВОРИТЬ, ЩО НЕ ГОТОВИЙ ДО СТОСУНКІВ

Не варто думати, що якщо ви почули на свою адресу фразу: «Я зараз не готовий до встосунків», то таким чином він хоче підігріти ваш інтерес до своєї персони. Насправді в більшості випадків, він дійсно має на увазі те, що сказав. Тому не варто витрачати надто багато зусиль, щоб завоювати його прихильність. Із високою ймовірністю ви витратите час даремно.

ВІН БЕЗНАДІЙНИЙ ПЕРФЕКЦІОНІСТ

Такі люди навіть на романтичному побаченні стежитимуть, щоб все йшло ідеально. І якщо ви звичайна жінка з парою-трійкою милих недоліків і не прагнете перетворити своє життя на подобу ідеальної казки з чітко прописаним регламентом, то варто задуматися, чи потрібен вам такий партнер. Адже з цією людиною ви навряд чи зможете хоча б на хвилину розслабитися – доведеться вічно думати про те, що ж цього разу виведе його з себе.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено