Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк навчитися не спізнюватися

Як навчитися не спізнюватися

Експерти розповіли, як навчитися пунктуальності і приходити вчасно.

Існує багато причин, через які запізнення переростають в хронічну форму. Одна з них-неадекватна оцінка часу. Наприклад, ти думаєш встигнути за 5 хвилин надягти пальто і вийти з дому. Однак, це помилка. Адже ти будеш шукати ключі і чистити черевики. Тому часу буде потрібно в два рази більше.

Якщо ти систематично запізнюєшся на 15 хвилин, можна перевести стрілки на годин на 20 хвилин раніше. Однак, якщо приходиш пізніше на 20 хвилин і більше, то слід переглянути весь підхід до свого часу.

Тобто з точністю до хвилини обчислити час, за який добираєшся на роботу. Знати, скільки хвилин витрачаєш на причісування і макіяж. Після чого проаналізувати результати і скласти розклад. У ньому потрібно позбутися від зайвих дій і таким чином заощадити час.

Також варто  відмовитися від ідеалістичного підходу до життя. Адже не може все скластися вдалим чином. Наприклад, ти думаєш, що приїдеш вчасно, в цей час не буде пробок. Тому вирішуєш вийти з дому всього за годину. Швидше за все, все станеться інакше й ти и знову запізнишся.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено