Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 ознак того, що хлопець – не подарунок

5 ознак того, що хлопець – не подарунок

Звичайно, ці знаки не такі чіткі, як семафорна азбука, яку використовують моряки для передачі повідомлень, якщо рація відмовить. І все-таки в компанії з іншими ознаками ця манера чоловіка триматися, дивитися і торкатися може попередити тебе про те, що він – не подарунок.

1. Він може бути патологічно не вірним, якщо …

Він наполегливо уникає погляду в очі. Якщо хлопець той ще ходок, він починає вести себе так само, як будь-який брехун, наприклад – відводити погляд, уникати детальних розповідей, щоб у чимось не проколотися. І він сам не помічає, як посміхається іншій жінці, поки говорить із тобою.

2. Він може бути невпевненим у собі, закомплексованим, якщо …

Він весь час до тебе ніяково торкається. І це не ті дотики, які нагадують флірт або ніжність. Якщо він весь час нервово торкається твоєї руки, плечей, спини, це може говорити про те, що партнер емоційно від тебе залежний і вимагає твоєї уваги, в буквальному сенсі чіпляється за тебе.

Ще одна ознака таких хлопців – вони нерідко стоять або сидять, опустивши очі.

3. Він, ймовірно, досить деспотичний, якщо …

Він без запрошення вторгається в твій особистий простір (наприклад, встає за спиною і дивиться в монітор, коли ти за комп’ютером). А ще хлопці, які прагнуть усіх контролювати, голосно говорять і розмахують руками, немов віддають розпорядження.

деспот4. Він може виявитися егоїстом, якщо …

Він крокує попереду тебе. Хлопці, які забігають вперед, очікують, що це ти будеш за ними встигати і підлаштовуватися під їх крок.

А якщо ти нікуди з ним по вулиці не ходила, зверни увагу на те, як він чепуриться: егоїстичні особистості нерідко пригладжують волосся назад і потайки поглядають на своє відображення в блискучих предметах.

Ще зверни увагу на те, як часто він використовує слово «я». Якщо для нього це не остання буква в алфавіті, будь обережна.

5. Він може виявитися ревнивцем, якщо …

Він весь час пильно дивиться на тебе. Коли ви зустрічаєтеся поглядами – це одне, але пильний і невідривний погляд ревнивця – зовсім інше. Це знак того, що він підсвідомо вважає тебе своєю власністю.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено