Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 речей, які розуміє тільки самотня жінка

9 речей, які розуміє тільки самотня жінка

Розумна людина з усього витягує урок: і зі стосунків, і з самотності. Коли ми щось втрачаємо – неодмінно щось знаходимо. Розлучившись із чоловіком або втративши його, ми отримуємо можливість знайти себе. І якщо правильно підійти до питання, то свій статус вільної жінки можна обернути на користь собі – і майбутнім взаєминам.

У самотності є свої плюси. Спочатку непросто буває залишитися наодинці зі своїми думками, але з часом розумієш: у тебе з’явилася можливість все як слід обміркувати, прийти до потрібних висновків, розібратися у власних почуттях. Починаєш краще розуміти себе і людей.
Освоюєш мистецтво відвідування вечірок та інших заходів без супутника. Спершу йти кудись одній страшнувато, але потім ти розправляє крила і вчишся спілкуватися з людьми самостійно.
Вчишся цінувати дружбу. У тих, хто з кимось зустрічається, звичайно, теж є друзі, але коли ти одна, у тебе є час на зустрічі з людьми. Плюси дружби в тому, що ти як і раніше можеш бути з кимось душевно близька, але без того болю і зобов’язань, які пов’язані з любовними стосунками.

Ти можеш зайнятися собою. Тепер ніхто не заважає тобі приділяти увагу своїм інтересам і особистісному зросту, а це так важливо – бути собою. Ти можеш приймати рішення, не озираючись на свою другу половину, і йти куди тобі заманеться – хоч на концерт улюбленої групи, хоч на концептуальне чорно-біле авторське кіно.

ухаживает
Розумієш, що в житті є щось ще, крім відносин, побачень, любовних переживань. Будь-хто скаже, що життя – це щось більше, ніж твоя друга половина, і що світ на ньому клином не зійшовся, але треба відійти на достатню відстань, щоб «він» не затуляв тобі весь інший світ. Так, кохана людина – це важлива частина існування, але не єдина.
Вчишся сама вирішувати свої проблеми. Спочатку здається, що ти ні з чим не можеш впоратися і проблеми поховали тебе з головою, а допомогти-то й нікому. Але потім ти якось їх потроху розгрібаєш, і це таке приємне відчуття – коли сама вішаєш поличку, усуваєш засмічення в раковині і береш себе в руки після сімейної трагедії, так і не виплакавшись ні на чиєму плечі … Ти стаєш сильнішою, і це чудово.
Вчишся добре мастурбувати. Просто асом стаєш. У тебе вдосталь можливостей, щоб попрактикуватися. В результаті ймовірність настання оргазму досягає 100% -ної позначки. Це стане в нагоді, коли ти вирішиш знову будувати стосунки: залишиться просто показати новому партнеру, де ті чарівні точки, які ти знайшла самостійно, і як з ними поводитися.
 Ти нарешті розумієш, що тобі насправді потрібно від партнера. Якщо стрибати з одних взаємин в інші, як з вогню та в полум’я, то можеш щось випустити з уваги. Побувши одна, ти розумієш, які якості по-справжньому цінуєш у людях. Це не означає, що потрібно задирати планку все вище і вище: ти вирішуєш, що для тебе важливо в особистості того, хто буде поруч, і з чим ти в змозі змиритися.

Pärchen beim rennen
Ти починаєш займатися тим, що насправді корисно і значимо для твого життя, замість того, щоб витрачати час на вирішення суперпитання «Чому він прийшов з роботи на півгодини пізніше?» Або «Він на мене образився або просто втомився?». Тепер ти можеш сфокусуватися на кар’єрі, самореалізації, досягненні власних цілей і втіленні своїх давніх мрій. Тому що самореалізація – це дуже, дуже важливо.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено