Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 речей, які не повинна робити пристойна дівчина

8 речей, які не повинна робити пристойна дівчина

У тебе напевно є більш значний список того, чого пристойна дівчина не повинна робити. Той самий, який тобі вручили мама і бабуся. Так ось – викинь його: він більше не актуальний. Сучасна пристойна дівчина ніколи не повинна робити це:

Звинувачувати батьків

Сьогодні стало модно шукати коріння всіх своїх проблем в глибокому дитинстві. Так, безумовно, батьки бувають поганими. Деякі батьки травмують дітей на все подальше життя. Так, на жаль, ці дитячі травми потім доведеться проробляти з фахівцем, щоб зажити, нарешті, щасливо.

Але, будемо чесними: по-перше, сімейне насильство все-таки не дуже поширена історія. Більшість з нас, на щастя, з цим не зіткнулося. А по-друге, ти, вибач, виросла. Усе. Ти велика дівчинка. І ти повинна вирішувати свої проблеми сама. Годі скиглити про те, що батьки тобі чогось недодали, в чомусь обділили або не так виховували. Твої батьки не зобов’язані бути ідеальними. Вони – не функція, а живі люди зі своїми проблемами. І ти виглядаєш жахливо, коли скиглиш про те, як тобі важко живеться зараз, тому що 20 років тому мама не купила тобі Барбі.

Засуджувати чужу зовнішність

Ти повинна розуміти: лукізм – це дискримінація. У тебе немає ніякого права дискримінувати людей за зовнішніми ознаками. Навіть якщо ти сама себе виправдуєш, прикриваючи це помилкової турботою про благополуччя людини. Тебе не стосується чужа вага, і не потрібно лицемірно журитися про проблеми чужої серцево-судинної системи або суглобів. Людина сама розбереться, що їй робити зі своїм тілом, зі своїм здоров’ям і зі своєю зовнішністю. Запам’ятай: суже тіло – не твоя справа.

Знецінювати чужі переживання

«Знайшла через що переживати, теж мені!», «Деяким їсти нічого, а ти через таку дурницю скиглиш!» – говорила ти що-небудь подібне кому-небудь? Якщо так – ти знецінювала чужі переживання. Ми розуміємо, що з культурою співчуття справи поки йдуть не кращим чином: нас не вчили співпереживати, ми не знаємо, як правильно висловити підтримку, а поради з психологічної літератури здаються нам неефективними. Ми не вміємо говорити «Мені дуже шкода, що з тобою таке сталося». Подібні фрази здаються нам штучними. Але вчитися ніколи не пізно, це по-перше. А по-друге, часто досить просто не вважати чужі проблеми нічого не значущими дурницями, і це вже буде серйозною підтримкою.

чужие переживанияРобити добро, коли про це не просять

Якщо ти хочеш комусь допомогти, перш за все згадай про те, що допомагати потрібно за запитом. А без запиту – не потрібно. Не потрібно нікому робити добро без прямого прохання. Тому що цим ти тільки нашкодиш.

Обговорювати чужу репродуктивну систему

Ніколи так не роби. Це – табу. Якщо у когось із твоїх знайомих немає дітей, тебе це не стосується, і не потрібно задавати питання на цю тему. Тому що, можливо, ці люди – чайлдфрі, а може, вони хочуть мати дітей, але не можуть. І твої запитання завдають їм болю. Не потрібно питати у молодої матері, коли вона планує народжувати другу дитину. І, нарешті, ніколи і ні в кого не питай, про що вони думали, коли вирішувалися народжувати «в такій ситуації».

І ось ще що: ти маєш право розпоряджатися тільки і виключно власної маткою. Не чужими. Тебе не повинні стосуватися чужі вагітності, чужі аборти, аспекти запобігання та планування сім’ї. Це особисте. Тебе ніхто і ніколи не запрошував у свою постіль, і вриватися туди неприпустимо.

Звинувачувати жертву

«А про що вона думала, коли робила це?» і «Сама винна!» – найжахливіші фрази, які ти взагалі можеш вимовити. Звинувачувати жертву – значить підтримувати злочинця. Завжди. Не можна сказати: «Так, злочинець винен, але …». Якщо ти звинувачуєш жертву – ти підтримуєш злочинця. Третього не дано.

Критикувати

Критика, як і допомога, повинна видаватися за запитом. Якщо подруга питає тебе, як тобі її нова зачіска або плаття – сміливо критикуй. Якщо друг надсилає тобі статтю, просить прочитати і висловити думку – сміливо критикуй. А якщо ці ж люди хваляться новою стрижкою, новою сукнею або статтею в соцмережах – не потрібно критикувати. Ніхто тебе про це не просив.

критиковатьРозповідати, що ти «пристойна дівчина»

Що ти не така. Що з тобою такого не трапиться, бо ти розумна, далекоглядна, обережна, практична – потрібне підкреслити. Не потрібно таким чином пояснювати людям, що вони дурні, одна ти розумна. Тому що вони вирішать, що все якраз навпаки, розумієш?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено