Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 ситуацій, які свідчать про несерйозність його намірів

8 ситуацій, які свідчать про несерйозність його намірів

Коли чуєш від хлопця, що його колишня подруга була жахливим стервом, закочувала істерики, буквально переслідувала його і не давала спокійно зітхнути, мимоволі задумаєшся: у дівчини дійсно поганий характер або це він постарався? Може оповідач цих страшилок сам поводився, як той шотландський студент із анекдоту, якому попалися на рідкість кепські сусіди по гуртожитку: всю ніч кричали, стукали, билися об стінку головою – а він продовжував грати на своїй волинці?

1. Ви зустрічалися, у нього теж були почуття до тебе, а потім хлоп! – і кудись поділися. І ти опиняєшся в положенні безнадійно закоханої, яка телефонує, а він не хоче брати трубку. Це не з тобою щось не так, це у нього проблеми зі здатністю брати на себе зобов’язання.

2. Він відповідає на твої повідомлення не одразу (або забуває зателефонувати, або затримується, не попередивши). Поки він дасть про себе знати, ти встигаєш вже здорово розлютитися на нього і стривожитися, чи не сталося чого.

3. Ви весь тиждень зідзвонювалися і списувалися, а як дійшло до вихідних – твій дорогоцінний пропав. Ти сидиш і чекаєш, коли він тебе кудись запросить (і він так і не подзвонить), чи махнути рукою і відправитися з подругами на пляж (звичайно ж, він з’явиться, коли ти будеш в дорозі, і скаже, що хотів влаштувати для тебе запаморочливий вечір). І варто проявити невдоволення з приводу того, що ти через нього не знала, що планувати, як ти перетворюєшся на дівчину, яка вимагає уваги.

4. Він так добре тебе знає, що цілком в змозі передбачити, що тебе образить, а що порадує і втішить. Але вимовляє якраз ті слова, що не радують і не втішають, а зовсім навпаки. А також відмінно знає, що тебе дратує, але вперто продовжує це робити.

5. На самому початку стосунків він говорить тобі про свою любов, а коли ти відповідаєш тим же, починає поводитися так, немов ти надто квапиш події. Виявляється, він був до цього не готовий.

не готов6. Він каже «зараз», і це означає «через годину (другу, третю)». Наприклад, ви домовилися поїхати на екскурсію. Ти весь ранок чекала його на вокзалі, де було ніде присісти, відбиваючись від бомжів і горе-залицяльників і пояснюючи поліції, що ти нічим підозрілим не зайнята, а просто чекаєш приятеля. Втомилася, замерзла / спеклася на сонці / вимокла під дощем. І ось він, нарешті, з’являється і повідомляє, що подивився чудовий фільм, який почався як раз тоді, коли треба було виходити. Ти спопеляєш його поглядом і чуєш: «Так, я в тобі розчарований. Мені здавалося, що ти мила, лагідна і доброзичлива, а сьогодні я побачив тебе зовсім іншою».

7. Він грає з тобою в котики-мишки. Ти найкрасивіша, розумна, обдарована, добра і весела, і він просто жити без тебе не може – сьогодні ввечері. А завтра ти йому не потрібна, приходь післязавтра. Це так вимотує, що ти сама вирішуєш піти – і в підсумку виглядаєш негідницею, яка розбила його серце.

8. Ви розлучилися, але він продовжує тебе використовувати. Дзвонить серед ночі, коли йому стало самотньо. Скаржиться на мінливості долі, коли хоче комусь виговоритися. Напрошується в ліжко, хоча у тебе вже є нові серйозні стосунки, і він про це знає. І коли ти відмовляєш, то чуєш багато неприємного на свою адресу. Не слухай. Ти не зобов’язана бути йому вірним другом. Ти маєш право на щасливе особисте життя з людиною, яка не має звички тебе підставляти.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено