Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 фактів про секс, котрі знають не всі

10 фактів про секс, котрі знають не всі

Те, яким ти уявляла собі інтимне життя, могло виявитися цілковитою неправдою. Скільки фільмів не дивись, скільки не слухай чужих розповідей і якою підготовленою себе не вважай – особистий досвід завжди несе відкриття. Наприклад, із часом виявляєш, що …

1. Не тільки чоловіки, але й жінки хваляться своїм сексуальним життям і люблять прикрасити дійсність. Або, навпаки, підчорнити проблему для більшого ефекту. Так що не варто без оглядки вірити чужим розповідям. Роби на це знижку.

2. Із віком досягти оргазму стає набагато легше. Цю функцію можна натренувати, і чим краще ти дізнаєшся своє тіло, тим більше задоволення отримуєш.

3. А ще згодом змінюються смаки й уподобання. Те, що тобі подобалося (або не подобалося) в 18 років, може набриднути (або сподобатися) після 30-40.

128348_sex74. Те, як сильно ти закохана в свого хлопця, не пов’язане з тим, чи будеш ти відчувати з ним щось у ліжку. Можливо, він красивий, розумний, добрий і талановитий, і ти в абсолютному захваті від нього, але ключик до твого тіла він може знайти не одразу. І навіть якщо він все робить правильно, успіх багато в чому залежить від твоєї впевненості і ставлення до себе.

5. Деякі хлопці здатні піти на все, аби тільки не користуватися презервативами. Що вони тільки не вигадують: то у них нібито алергія на латекс, то «занадто великий розмір, і жоден презерватив не підходить». Або: «Я так тебе хочу, просто чекати не можу, давай не відволікатися». Або: «У мене з ним нічого не вийде». Якщо нарвешся на такий несвідомий елемент, скажи йому, що у тебе алергія на незаплановану вагітність. Так що нехай вже трохи відволічеться, бо у тебе без презерватива нічого не вийде.

6. Секс не завжди зближує. У багатьох випадках фраза «вони стали близькі» – це тільки мовна фігура.

не сближает7. Твій перший чоловік може і не стати коханням усього твого життя. Ридаєш над своїм першим розставанням, і здається, що життя скінчилося раніше, ніж інститут, близькі тебе втішають і запевняють, що потім ти сама будеш сміятися, згадуючи про це … Ти їх ненавидиш, а потім виявляється, що вони мали рацію на всі 100% .

8. Глибше, швидше, сильніше не завжди означає краще. Це питання моменту і особистих переваг. Ви ж не медаль виграєте.

9. Якщо він хоче тебе менше, ніж ти його, це не означає, що він і любить тебе менше. Це означає, що у нього більш слабке лібідо, ось і все. Нічого особистого, просто різниця в темпераменті.

10. Одночасний оргазм частіше трапляється в кіно, ніж у дійсності. Якщо вам так важлива синхронізація – доведеться над цим попрацювати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено