Підписуйтесь на оновлення у FB або VK12 тривожних знаків того, що стосунки в небезпеці

12 тривожних знаків того, що стосунки в небезпеці

Коли близька людина вже не відчуває колишньої любові по відношенню до нас, вона не завжди говорить про це прямо. Та й ми самі не завжди розуміємо, що відбувається з нашими почуттями. Ми можемо інтуїтивно відчути, що взаємини пішли під укіс. Може, ще не пізно щось зробити, якщо вчасно звернути увагу на ці тривожні дзвіночки, помічені реальними людьми.

1. Один з вас відтягує момент зустрічі. «Приїжджаєш додому – і помічаєш, що якийсь час просто сидиш в машині, щоб дати собі ще кілька хвилин і трохи подихати перш, ніж ввійдеш у будинок. Якщо, звичайно, у вас немає дітей. Якщо в будинку діти – така поведінка абсолютно нормальна».

2. Спогади перевершують реальність. «Коли ти дужче сумуєш за вашим хорошим моментам в минулому, ніж за твоїм партнером».

3. Різкі зміни в одному з партнерів. «Мої останні стосунки закінчилися, коли я зрозуміла, що сумую за тим милим хлопцем, якого колись зустріла – і якому була не властива маніпуляторська і деспотична поведінка».

ругаются4. Невміння розслабитися. «Що стосується мого особистого досвіду, я відчуваю, що стосунки наближаються кінця, коли я не можу розслабитися поруч зі своєю другою половиною. Коли я на межі нервового зриву, бо боюся, що в будь-яку хвилину у нас може початися скандал, або мені доводиться зі шкіри геть лізти, щоб зі мною хотіли залишитися – значить, справа наближається до розриву».

5. Спілкування з близьким перетворюється на обов’язок «Коли час, проведений разом, починає сприйматися як однин із домашніх обов’язків, а не приємний вечір».

6. Ти думаєш про майбутнє – і не бачиш в ньому його. «Ти не поспішаєш будувати спільні плани».

7. Коли партнер поводиться так, ніби щось замислив. «Ці попереджувальні знаки нагадують ознаки того, що тебе от-от звільнять. Таємні зустрічі, на які тебе не покликали. Надмірні закиди за незначні проступки. Передача твоїх обов’язків іншим».

8. За ним не заіржавіє зайвий раз вказати на те, в чому ви не збігається. «Коли твоя близька людина весь час намагається підкреслити, які ви різні. Це тонкий момент, але я вважаю, що таким чином люди намагаються виправдати розставання з кимось. Вони починають шукати розбіжності між собою і вами, щоб довести, що ви один одному не підходите. І знаходять все більше і більше схожості між собою і новим партнером».

9. Ти вишукуєш в ньому вади. «Мій дідусь казав:  Коли хочеш купити нову машину, то легко знайдеш, що не так зі старою. Я не розумів, поки недавно до мене не дійшло, що це може бути застосовано не тільки до машин».

10. Ти не поспішаєш зняти трубку. «Твій телефон дзвонить, ти бачиш, що це він, і не хочеш відповідати».

11211. Вам нема про що говорити. «Якщо ви не можете знайти тему для розмови, то, можливо, це не тому, що ви весь час проводите разом, а тому, що вам бракує спільних інтересів».

12. Змінився стиль його (або її) записок і повідомлень. «Листування – справа непроста, оскільки ти не можеш висловити емоції словами так само добре, як інтонацією. Але коли ви пишете один одному смс роками, ти помітиш зміни. Короткі фрази, додаткові знаки пунктуації … Моя колишня в смс почала ставити крапку в кінці кожного речення, а раніше ніколи так не робила. Думаю, це була спроба висловити презирство».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено