Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 приємних сторін нових стосунків

10 приємних сторін нових стосунків

«Я більше ніколи не закохаюся і ні з ким не буду зустрічатися», – клянемося ми, дивлячись в спину коханню, що минає. І не помічаємо, як ненавмисно нагрянуло нове. Прощавайте, гори мокрих носових хустинок і ночі, повні тяжких дум і болісних спогадів. Найкраще в темній смузі – коли-небудь вона закінчується.

1. Нарешті ти знову закохана – і це взаємно! Це неповторне відчуття, по його розширеним зіницям і іншим маленьким знакам здогадатися, що він до тебе небайдужий, а потім крок за кроком йти на зближення.

2. Ти робиш одне відкриття за іншим. Як він цілується? Як обіймається? Як торкається до тебе?

3. Ти відкриваєш незвіданий шматочок світу. Дізнаєшся багато нового, буваєш в нових місцях, знайомишся з новими людьми, пробуєш нові страви і нові заняття. Без цього хлопця тобі б і в голову не прийшло обходити вздовж і поперек чужий район – і ти ніколи не побачила б цей симпатичний сквер із фонтаном. А, може тобі в голову не приходило зайнятися вітрильним спортом, а тепер ти – справжній морський вовк.

4. Ти можеш реабілітувати ті місця, які були пов’язані з поганими спогадами. Ти забула дорогу в улюблений парк, тому що по цій алеї ви йшли з А., коли той зізнався тобі в зраді? Тепер ти гуляєш по ній з К., ви тримаєтеся за руки, регочете і цілуєтеся, і для тебе це виглядає так, немов із воріт парку зняли табличку «Зачинено», товстий ланцюг і величезний замок.

5. Ти вже навчена минулим досвідом і намагаєшся не повторювати колишніх помилок.

6. Тобі більше не доведеться проводити дозвілля виключно на самоті або вмовляти заміжніх подруг відірватися на вечір від сім’ї і сходити кудись із тобою. У тебе з’явилася не тільки людина, з якою можна разом щось робити, але й людина, разом із якою можна просто байдикувати.

новые отношения7. У тебе є шанс спробувати в ліжку те, на що не наважувався твій попередній коханий.

8. Ти знову можеш розповісти твої улюблені історії з життя, і для нього вони будуть в новинку.

9. Ти переконуєшся, що цілком здатна любити і бути коханою, і вся справа не в тому, що ти не створена для стосунків, а в тому, що минулого разу тобі не пощастило. І що не кожен буде вести себе по відношенню до тебе так само, як колишній хлопець або чоловік. Та ти й не дозволиш.

10. Ти вже знаєш, що ти сильна, ти здатна подолати гіркоту розриву. Так, звичайно, це наслідки, але зате ти переконалася, що якщо і цього разу не складеться – ти переживеш. І зустрінеш того, з ким тобі буде добре.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено