Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЖінка зверху: як насолодитися цією позицією сповна

Жінка зверху: як насолодитися цією позицією сповна

Наїзниця, вона ж – поза амазонки, вона ж – дівчина-ковбой, вона ж – жінка зверху … Ця плеяда позицій, яка колись вважалася гріховною і навіть злочинною, давно виправдана. Ще б пак: вона дозволяє легко зробити це так, як подобається саме тобі.

1.Обери той варіант, який зручніший і приємніший.

По суті, «жінка зверху» – це не одна позиція, а цілий комплект. Ти завжди можеш вибрати, як тобі зручніше розташуватися:
– сидячи вертикально, спираючись ліктями або долонями в подушку або лежачи на грудях партнера;

– упираючись в матрац колінами (класичний варіант) або ступнями («азіатська наїзниця»);

– лицем до лиця, задом наперед або боком.

У будь-який момент ти можеш щось змінити і тим самим урізноманітнити відчуття. Втомилися стегна – сядь навпочіпки або нахилися і обіприся на руки.

женщина сверху2. Кола на воді

У цьому положенні ти можеш вибирати не тільки кут нахилу і швидкість, з якою рухаєшся, а й характер рухів. Спробуй рухатися не тільки вгору-вниз, але і з боку в бік і навіть описувати тазом кола. Це дозволяє його члену тертися об усі стінки піхви, і жодна чутлива зона не буде пропущена.

А ще ти можеш рухатися вперед-назад і при цьому тертися клітором об його лобок. Щоб посилити відчуття, можете підкласти подушку під його стегна. Така подвійна стимуляція – зсередини і зовні – творить чудеса.

3. Назустріч один одному

Якщо чоловік трохи допоможе тобі і теж буде рухатися назустріч тобі, відчуття у обох будуть набагато яскравішими, а збудження – сильнішим. Так що не соромся його попросити, якщо він не здогадається сам.

женщина сверху 14. Як на долоні

Плюс цієї позиції – в тому, що в ній твій коханий може милуватися твоїм тілом.

Мінус … У тому, що якщо ти не впевнена у власній привабливості, він, як і раніше, може милуватися твоїм тілом.

По-перше, те, що ти вважаєш недосконалостями, люблячий чоловік може сприймати цілком нормально. Він тебе вже бачив, і ти продовжуєш викликати у нього бажання близькості. По-друге, якщо тебе так турбує, як ти виглядаєш, що це заважає отримувати задоволення – обирай не відкритий, а закритий варіант «наїзниці» – коли ти схилилася або практично лежиш на грудях партнера.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено