Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 ознак сексуальної несумісності

10 ознак сексуальної несумісності

Буває так, що двоє людей просто створені для сексу … Але не один із одним. Це не означає, що їх союз приречений, але їм знадобиться більше зусиль, щоб стати щасливою парою. Наш список допоможе тобі переконатися, що ви не з таких. А якщо з таких – то вам час поговорити відверто, щоб прийти до спільного сексуального знаменника.

1. Ваш секс рідко буває спонтанним. Ви не хочете один одного до нестями, не накидаєтеся на партнера з порога, не падаєте в обійми коханого при кожному зручному і незручному випадку.

2. У вас немає загальних улюблених позицій. Ви насолоджуєтеся по черзі: це подобається тобі, це – йому, і ніщо – вам обом одночасно.

3. Ви раз у раз збивається з ритму. Тільки ти намагаєшся поставити той ритм, що потрібен тобі, як партнер приймається рухати стегнами не в тому темпі і не в тому напрямку. Ви як два весляра в одному човні: один гребе за течією, інший – проти, і в результаті ви ніяк не можете досягти мети.

4. Один із вас постійно відволікається, і це помітно. «Ах, ні, я просто відключилася від задоволення», – ніяково брешеш ти. Але він-то бачив, що ти задивилася на пляму на шпалерах.

5. Вас так і тягне залишити телик включеним. Можна зробити вигляд, що вам було не до пошуків пульта, але насправді ти якщо і не дивишся, то слухаєш. І він не заперечує: йому теж цікаво, що буде далі.

6. Твій хлопець вічно збуджується, коли ти зайнята, і він вічно зайнятий, коли збуджуєшся ти.

bi-quyet-dieu-tri-vo-sinh-nam-hieu-qua217. Тобі постійно доводиться доробляти все самій. Якщо так відбувається час від часу – це нормально. Але якщо ти кожен раз біжиш після сексу у ванну, щоб помастурбувати, це не від великої гармонії.

8. Подруга розповідає тобі про той розкішний оргазм, який вона регулярно відчуває зі своїм хлопцем, і ти думаєш: «Хвалиться. Не може такого бути».

9. У вас абсолютно різна сила лібідо. Одному потрібно кожен день і не по разу, а другому досить раз на місяць, в результаті ви так одне одним не задоволені, що все трапляється тільки у свята.

10. Ти підозрюєш, що скоро будеш більше любити не секс, а Новий рік, тому що він частіше буває.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено